Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Markéta Křivánková: Somatologie - Učebnice pro střední zdravotnické školy

Učebnice/Odborná literatura

Markéta Křivánková: Somatologie - Učebnice pro střední zdravotnické školy

Hodnocení: 1x
  • 4

Somatologie - Učebnice pro střední zdravotnické školy - Křivánková Markéta. Nová učebnice přehledně zpracovává učivo předmětu somatologie a poskytuje základní a ucelený přehled o stavbě a funkci lidského těla, základní poznatky z anatomie, biologie, chemie, fyziologie, histologie a embryologie s přihlédnutím k ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Markéta Křivánková: Somatologie - Učebnice pro střední zdravotnické školy koupíte i tady

Specifikace Markéta Křivánková: Somatologie - Učebnice pro střední zdravotnické školy

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 202 Kč

Pracovní sešit navazuje na učebnici Somatologie pro střední zdravotnické školy. Slouží k procvičení, doplnění a upřesnění probírané látky a k ověření jejího pochopení a osvojení. Použití pracovního sešitu při výuce pomáhá vyučujícímu zajímavou formu oživit vzdělávací proces a podat teoretické informace přitažlivým způsobem. Společně s učebnicí somatologie tvoří didaktický soubor vhodný k výuce tohoto předmětu. (pracovní sešit pro střední zdravotnické školy) ... a dál?

Produkt Markéta Křivánková: Somatologie - Učebnice pro střední zdravotnické školy

Markéta Křivánková: Somatologie - Učebnice pro střední zdravotnické školy - parametry

Název produktu: Markéta Křivánková: Somatologie - Učebnice pro střední zdravotnické školy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 202 Kč
Maximální cena: 269 Kč
Ušetríte až: 67 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Somatologie - Učebnice pro střední zdravotnické školy - Křivánková Markéta. Nová učebnice přehledně zpracovává učivo předmětu somatologie a poskytuje základní a ucelený přehled o stavbě a funkci lidského těla, základní poznatky z anatomie, biologie, chemie, fyziologie, histologie a embryologie s přihlédnutím k potřebám a studijním možnostem cílové skupiny žáků středních zdravotnických škol. Přehledné zpracování textu doplněné obrázky a tabulkami usnadňuje žákům pochopení předložené látky. K učebnici jako doplněk vychází pracovní sešit, který žákům slouží k procvičení, doplnění a upřesnění látky a k ověření získaných znalostí jak během vyučování, tak při samostudiu. Somatologie - Učebnice pro střední zdravotnické školy - Křivánková Markéta od nakladatelství v kategorii | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace: Somatologie - Pracovní sešit pro střední zdravotní školy - Křivánková Markéta;Hradová Milena. Pracovní sešit navazuje na učebnici Somatologie pro střední

zdravotnické školy. Slouží k procvičení, doplnění a upřesnění

probírané látky a k ověření jejího pochopení a osvojení. Použití

pracovního sešitu při výuce pomáhá vyučujícímu zajímavou formu

oživit vzdělávací proces a podat teoretické informace přitažlivým

způsobem. Společně s učebnicí somatologie tvoří didaktický soubor

vhodný k výuce tohoto předmětu. Publikace: Somatologie - Pracovní sešit pro střední zdravotní školy - Křivánková Markéta;Hradová Milena.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.