Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Mark Sisson: Primal Blueprint 21 dní k celkové transformaci těla

Knihy naučná literatura

Mark Sisson: Primal Blueprint 21 dní k celkové transformaci těla

Hodnocení: 1x
  • 4

21 dní k celkové transformaci těla (Primal Blueprint II.) - Mark Sisson. V knize Primal Blueprint představil Mark Sisson unikátní systém, ve kterém spojil paleo přístup ke stravování a pohybové aktivity vycházející z fyzické zátěže člověka doby kamenné ve funkční celek, který pomohl ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Mark Sisson: Primal Blueprint 21 dní k celkové transformaci těla koupíte i tady

Specifikace Mark Sisson: Primal Blueprint 21 dní k celkové transformaci těla

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 213 Kč

V knize Primal Blueprint představil Mark Sisson unikátní systém, ve kterém spojil paleo přístup ke stravování a pohybové aktivity vycházející z fyzické zátěže člověka doby kamenné ve funkční celek, který pomohl a pomáhá statisícům lidí k životní rovnováze a zdraví. Pro ty, kdo váhají a nejsou si jisti, zda přechod na Primal zvládnou, nyní Mark připravil knižní vydání svého třítýdenního programu k celkové transformaci těla. Během něj naučíte své tělo využívat energii z tuků namísto sacharidů, nastartujete hubnutí » ... a dál?

Produkt Mark Sisson: Primal Blueprint 21 dní k celkové transformaci těla

Mark Sisson: Primal Blueprint 21 dní k celkové transformaci těla - parametry

Název produktu: Mark Sisson: Primal Blueprint 21 dní k celkové transformaci těla
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 213 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 86 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

21 dní k celkové transformaci těla (Primal Blueprint II.) - Mark Sisson. V knize Primal Blueprint představil Mark Sisson unikátní systém, ve kterém spojil paleo přístup ke stravování apohybové aktivity vycházející zfyzické zátěže člověka doby kamenné ve funkční celek, který pomohl apomáhá statisícům lidí kživotní rovnováze azdraví. Pro ty, kdo váhají anejsou si jisti, zda přechod na Primal zvládnou, nyní Mark připravil knižní vydání svého třítýdenního programu kcelkové transformaci těla. Během něj naučíte své tělo využívat energii ztuků namísto sacharidů, nastartujete hubnutí anaberete sílu. Bez čeho se přitom obejdete? Bez tvrdého cvičení amučivých diet. Vaše tělo nepotřebuje cítit bolest, aby sloužilo lépe. V knize najdete praktické návody, množství diagramů, popisy aerobních cvičení iposilování se zátěží, stejně tak recepty na pokrmy zpotravin snízkým obsahem sacharidů. Jste připraveni na největší změnu svého života? Na fakt, že brzy shodíte nadbytečné kilogramy, upravíte hladinu cholesterolu nebo se zbavíte vysokého tlaku? Mark Sisson půjde jako pozorný rádce apodporovatel prvních 21 dnů svámi. Ani poté vás ale nečeká nic, co byste nezvládli! 21 dní k celkové transformaci těla (Primal Blueprint II.) - Mark Sisson od nakladatelství Blue vision v kategorii | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.