Marimex Bazén Orlando 3,66x1,22 m RATAN
Marimex Bazén Orlando 3,66x1,22 m RATAN

Marimex Bazén Orlando 3,66x1,22 m RATAN

od 9 988 Kč
Marimex Orlando je bazén o rozměrech 3,66 x 1,22 m s poutavým motivem RATAN určený pro celoroční provoz. Po koupací sezoně ho není nutné rozebírat a uklízet, ale stačí jej patřičně zazimovat a další rok před koupací sezonou odzimovat a začít znovu používat. Koupání ve vlastním velkém bazénu si může dopřát opravdu každý. Předností bazénu Orlando je stabilní a pevná konstrukce, galvanizovaná bazénová stěna,  široká hladina vody i snadné…
SOSBAZEN.CZ
Doprava zdarma Skladem
9 988 Kč Do eshopu

Doporučujeme

Řadit dle

Jak vybíráme doporučené nabídky

Především pečlivě vážíme mezi cenou produktu, kvalitou a reputací eshopu.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Marimex Bazén Orlando 3,66x1,22 m RATAN
Výrobce: MARIMEX
Minimální cena: 9 988 Kč
Maximální cena: 11 590 Kč
Ušetříte až: 1 602 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Vlastnosti

Druh:
Tvar bazénu:
Celoroční:
Ne
Zahradní:
Ne
Nafukovací:
Ne

Popis produktu

Marimex Orlando je bazén o rozměrech 3,66 x 1,22 m s poutavým motivem RATAN určený pro celoroční provoz. Po koupací sezoně ho není nutné rozebírat a uklízet, ale stačí jej patřičně zazimovat a další rok před koupací sezonou odzimovat a začít znovu používat.

Koupání ve vlastním velkém bazénu si může dopřát opravdu každý. Předností bazénu Orlando je stabilní a pevná konstrukce, galvanizovaná bazénová stěna,  široká hladina vody i snadné zprovoznění. Stačí jen připravit místo na bazén, rozvinout bazénovou podložku, bazén rozbalit a sestavit. Od vybalení bazénu můžete do 120 minut napouštět vodu.

Stěny bazénu jsou vyrobeny z ocelového plechu s antikorozní úpravou, bazénová folie je odolná proti mrazu. Doporučujeme bazén po koupání zakrývat krycí plachtou. Bazénová folie je výměnná - při poškození bazénu si ji můžete koupit jako náhradní díl.

K bazénu můžete připojit kartušovou nebo pískovou filtraci. Pro napojení filtrace jsou připraveny průchody stěnou bazénu, na které se napojí skimmer Olympic a na něj hadice o průměru 32 mm (5/4"). Pro kvalitnější a rychlejší filtraci doporučujeme zakoupit filtraci pískovou. Bazén Orlando je koncipován jako nadzemní bazén a není určen pro zapuštění do země.

Hlavní přednosti
  • Kruhový bazén 3,66 x 1,22 m z pevného a odolného materiálu s dlouhou životností
  • Jednoduchá nosná konstrukce odolná proti rzi
  • Poutavý motiv RATANU na vnější stěně
  • Velmi rychlé a snadné sestavení
  • Připravené otvory pro instalaci filtrace
Obsah balení
  1. Bazén Orlando (ocelová stěna, folie a lišty)
  2. Návod
  3. Drobný instalační materiál nutný k postavení bazénu (lišty, spojky apod.)

Ostatní příslušenství (schůdky, podložku, krycí plachtu) je nutné dokoupit zvlášť.

Návod na sestavení bazénu obsahuje i příslušenství, které v balení není a je nutné ho dokoupit zvlášť.

S bazénem Orlando zapomenete na všechny starosti a užijete si to pravé domácí osvěžení. Jedná se o velice oblíbenou řadu bazénů v České republice, které si toto ocenění zasloužily především díky vysoké kvalitě, dostupné ceně a perfektnímu provedení. Tento bazén je určený pro celoroční provoz. Po koupací sezoně ho není nutné rozebírat a uklízet, ale stačí jej patřičně zazimovat a další rok před koupací sezonou odzimovat a začít znovu používat. Hlavní předností bazénů Orlando je jejich stabilní a pevná konstrukce, galvanizovaná bazénová stěna a fólie napnutá na pevných ocelových plátech, díky tomu bez problémů odolá všem vodním aktivitám a zaručí vám plnohodnotný zážitek ze široké vodní hladiny. Základní vlastnosti tohoto bazénu bazén s pevnou konstrukcí o průměru 3,66 metrů, výšce bazénu 1,22 metrů a hloubce vody 1,00 metrů použitá kovová konstrukce zaručuje vysokou stabilitu celého bazénu příjemně

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.