Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Marie Zemánková, Jana Vyskotová: Cvičení pro hyperaktivní děti

Knihy

Marie Zemánková, Jana Vyskotová: Cvičení pro hyperaktivní děti

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Pohyb je základním principem živé i neživé přírody. Je projevem života a funkce lidského organismu. Je signálem i nositelem informací o procesech ve vnitřním prostředí lidského těla, ve vnitřních orgánech i o stavu mysli. Renomované české autorky vám proto přináší vybraná cvičení určená zejména pro hyperaktivní děti. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Jaké má kniha
Cvičení pro hyperaktivn..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Marie Zemánková, Jana Vyskotová: Cvičení pro hyperaktivní děti koupíte i tady

Specifikace Marie Zemánková, Jana Vyskotová: Cvičení pro hyperaktivní děti

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 81 Kč

Pohyb je základním principem živé i neživé přírody. Je projevem života a funkce lidského organismu. Je signálem i nositelem informací o procesech ve vnitřním prostředí lidského těla, ve vnitřních orgánech i o stavu mysli. Renomované české autorky vám proto přináší vybraná cvičení určená zejména pro hyperaktivní děti. Právě těm pomáhají upravit jejich zdravotní stav, a to pomocí známých i méně známých technik, které se osvědčily v dlouholetém používání při nápravě a léčbě pohybových poruch.Podtitul: Speciální » ... a dál?

Produkt Marie Zemánková, Jana Vyskotová: Cvičení pro hyperaktivní děti

Marie Zemánková, Jana Vyskotová: Cvičení pro hyperaktivní děti - parametry

Název produktu: Marie Zemánková, Jana Vyskotová: Cvičení pro hyperaktivní děti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 81 Kč
Maximální cena: 96 Kč
Ušetríte až: 15 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Pohyb je základním principem živé i neživé přírody. Je projevem života a funkce lidského organismu. Je signálem i nositelem informací o procesech ve vnitřním prostředí lidského těla, ve vnitřních orgánech i o stavu mysli. Renomované české autorky vám proto přináší vybraná cvičení určená zejména pro hyperaktivní děti. Právě těm pomáhají upravit jejich zdravotní stav, a to pomocí známých i méně známých technik, které se osvědčily v dlouholetém používání při nápravě a léčbě pohybových poruch. Obsah:Úvodem1. Trocha teorie na úvod1.1 Pravidla učení se pohybu v dětském věku1.2 Poruchy1.3 Používané metodiky1.4 Použití vhodných cviků2. Cvičební sestavy2.1 Rovnovážná cvičení2.1.1 Kymácení ve stoji2.1.2 Chůze na místě2.1.3 Modifikace chůze2.1.4 Rovnováha při poskocích2.1.5 Rovnovážné cviky vleže2.1.6 Rovnovážné cviky v různých polohách2.1.7 Rovnováha na labilních plochách2.2 Relaxace2.2.1 Relaxace blesková2.2.2 Relaxace povelová2.2.3 Hudba2.2.4 Vyvedení z relaxace2.3 Dýchání2.4 Rytmizace činnosti - nácvik rytmu2.5 Cvičení rukou2.5.1 Doteky rukou, prstů2.5.2 Cvičení poklepem2.5.3 Polohocit a pohybocit2.5.4 Chytání a házení míče2.6 Cvičení jazyka2.7 Tělesné schéma a orientace v prostoru2.7.1 Rozcvičkové prvky z orientálních tanců2.7.2 Rozcvičkové prvky z bojových umění2.7.3 Zvířátka2.8 Pozornost a zapamatováníLiteraturaPříloha - osobní karta dovednostíAutor: Zemánková Marie, Vyskotová Jana Formát: 144 x 208 x 5 mmVazba: brožovaná bez přebalu leskláPočet sttran: 64Vydáno: 2010


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.