Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Marie Zahálková: Angličtina pro 4. ročník základní školy -Pracovní sešit

Učebnice/Odborná literatura

Marie Zahálková: Angličtina pro 4. ročník základní školy -Pracovní sešit

Hodnocení: 1x
  • 4

Angličtina pro 4. ročník ZŠ je určena pro výuku cizího jazyka v druhém roce povinné jazykové výuky na ZŠ. Navazuje na Angličtinu pro 3. r. ZŠ, vydanou úspěšně v roce 2006. Pro 4.r. byla vydána učebnice, Pracovní sešit a Audio CD s nahrávkami slovní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Marie Zahálková: Angličtina pro 4. ročník základní školy -Pracovní sešit koupíte i tady

Specifikace Marie Zahálková: Angličtina pro 4. ročník základní školy -Pracovní sešit

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 62 Kč

Angličtina pro 4. ročník ZŠ je určena pro výuku cizího jazyka v druhém roce povinné jazykové výuky na ZŠ. Navazuje na Angličtinu pro 3. r. ZŠ, vydanou úspěšně v roce 2006.  Pro 4.r. byla vydána učebnice, Pracovní sešit a Audio CD s nahrávkami slovní zásoby, dialogů, říkanek a písniček, jež jsou obsaženy v učebnici. Dále je tento soubor doplněn (stejně jako tomu je u souboru pro 3. ročník) dvěma sadami hracích karet - Kvarteta pro nácvik slovíček a » ... a dál?

Produkt Marie Zahálková: Angličtina pro 4. ročník základní školy -Pracovní sešit

Marie Zahálková: Angličtina pro 4. ročník základní školy -Pracovní sešit - parametry

Název produktu: Marie Zahálková: Angličtina pro 4. ročník základní školy -Pracovní sešit
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 62 Kč
Maximální cena: 99 Kč
Ušetríte až: 37 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Angličtina pro 4. ročník ZŠ je určena pro výuku cizího jazyka v druhém roce povinné jazykové výuky na ZŠ.

Navazuje na Angličtinu pro 3. r. ZŠ, vydanou úspěšně v roce 2006.

Pro 4.r. byla vydána učebnice, Pracovní sešit a Audio CD s nahrávkami slovní zásoby, dialogů, říkanek a písniček, jež jsou obsaženy v učebnici. Dále je tento soubor doplněn (stejně jako tomu je u souboru pro 3. ročník) dvěma sadami hracích karet - Kvarteta pro nácvik slovíček a jednoduché konverzace a metodickou knihou pro učitele.

Výhodou této řady angličtin je to, že autorka je zkušená učitelka a také zkušená autorka učebnic a učebních textů pro děti daného věku. Snaží se žáky motivovat k učení se angličtině, nezatěžovat je neatraktivními tématy. Výhodou je i výrazná opora o český jazyk, veškerý vysvětlovací aparát je v češtině, což usnadňuje pochopení učiva ve škole i v domácí přípravě. Gramatika je probírána na příkladech s ohledem na to, co znají žáci z výuky v českém jazyce. V každé lekci jsou uvedena slovíčka a fráze s českým překladem, kompletní slovníček je uveden jak v učebnici (řazení abecedně), tak v pracovním sešitě (řazení po lekcích).

Celý soubor je koncipován v souladu s požadavky Rámcového vzdělávacího programu pro jazykové vzdělávání a má schvalovací doložku MŠMT. Angličtina pro 4.ročník základní školy - Pracovní sešit 1 - Eva Lacinová. Ready steady go! Pracovní sešit je první částí šestidílné řady pro 4. - 9. ročník ZŠ. Ucelená, kompletní řada původních českých učebnic je určena pro základní výuku anglického jazyka. Pro každý ročník je určena jedna učebnice, pracovní sešit, audiokazeta a metodická příručka pro učitele. Celá řada má jednotnou schvalovací doložku MŠMT ČR. Angličtina pro 4.ročník základní školy - Pracovní sešit 1 - Eva Lacinová od nakladatelství v kategorii Knihy | | | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Angličtina pro 4.r.ZŠ Pr.s.RVP - Hallo, kids! - SPN-pedagogické nakladatelství - Jazyk: CZ - 72 str. - ISBN: 80-7235-360-8 - Kni Marie ZahálkováHallo, kids!SPN-pedagogické nakladatelství 2007Kniha, čeština, 72 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.