Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Marie Vágnerová, Ladislav Csémy: Bezdomovectví jako alternativní existence mladých lidí

Učebnice/Odborná literatura

Marie Vágnerová, Ladislav Csémy: Bezdomovectví jako alternativní existence mladých lidí

Hodnocení: 1x
  • 4

Bezdomovectví jako alternativní existence mladých lidí - Ladislav Csémy, Marie Vágnerová. Bezdomovectví je bezesporu zajímavým fenoménem současné doby. Představuje jednoznačný společenský propad, který lze označit jako syndrom komplexního sociálního selhání. Každý bezdomovce zná a denně vídá, ale málokdo o nich ví ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78359
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Marie Vágnerová, Ladislav Csémy: Bezdomovectví jako alternativní existence mladých lidí koupíte i tady

Specifikace Marie Vágnerová, Ladislav Csémy: Bezdomovectví jako alternativní existence mladých lidí

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 176 Kč

Bezdomovectví je bezesporu zajímavým fenoménem současné doby. Představuje jednoznačný společenský propad, který lze označit jako syndrom komplexního sociálního selhání. Každý bezdomovce zná a denně ví ... a dál?

Produkt Marie Vágnerová, Ladislav Csémy: Bezdomovectví jako alternativní existence mladých lidí

Marie Vágnerová, Ladislav Csémy: Bezdomovectví jako alternativní existence mladých lidí - parametry

Název produktu: Marie Vágnerová, Ladislav Csémy: Bezdomovectví jako alternativní existence mladých lidí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 176 Kč
Maximální cena: 428 Kč
Ušetríte až: 252 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Bezdomovectví jako alternativní existence mladých lidí - Ladislav Csémy, Marie Vágnerová. Bezdomovectví je bezesporu zajímavým fenoménem současné doby. Představuje jednoznačný společenský propad, který lze označit jako syndrom komplexního sociálního selhání. Každý bezdomovce zná a denně vídá, ale málokdo o nich ví víc, než že vypadají zanedbaně, konzumují alkohol a přespávají na nejrůznějších místech. Skutečnost je ale v mnoha směrech jiná, především u mladých lidí, pro něž může být život na ulici jen přechodnou životní fází. Kniha Bezdomovectví jako alternativní existence mladých lidí přináší informaci o těch, kteří ztratili své zázemí nebo je dokonce nikdy nezískali. Je o jejich životě na ulici i před ním, o jejich přístupu k různým problémům, s nimiž se museli vypořádat - a leckdy se jim to ani nepodařilo. Mladí bezdomovci jsou různí a různé jsou i jejich příběhy a příčiny sociálního propadu. Popis života na ulici, kde člověk ztrácí soukromí, možnost uspokojit základní potřeby a leckdy i sebeúctu, ukazuje, co je třeba vydržet, aby zde bylo možné přežít. Druhá část publikace je věnována opačnému procesu, návratu z ulice zpět do společnosti, a obtížím, které je nutné překonat, aby to vůbec bylo možné. Často nejde jen o zvládání stigmatu vlastní minulosti, ale i dalších důsledků nestandardního života, jako je drogová závislost, zápis v trestním rejstříku či nakumulované dluhy. Text vychází z rozhovorů s těmito lidmi a je autentickým obrazem uvedené sociální skupiny. Bezdomovectví jako alternativní existence mladých lidí - Ladislav Csémy, Marie Vágnerová od nakladatelství Karolinum v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor knihy Marie Vágnerová, Ladislav Csémy, Jakub Marek, Vydavatelstvo Karolinum, Kniha,2013


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.