Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Marie Vágnerová, Jarmila Klégrová: Poradenská psychologická diagnostika dětí a mládeže

Knihy

Marie Vágnerová, Jarmila Klégrová: Poradenská psychologická diagnostika dětí a mládeže

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Poradenská psychologická diagnostika dětí a dospívajících - Jarmila Klégrová;Klégrová Jarmila;Marie Vágnerová;Vágnerová Marie. Publikace sleduje v dosud nejkomplexnější podobě problematiku psychologické diagnostiky dětí ve školním věku. Autorky nejprve zkoumají oblast kognitivních funkcí u standardní části ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Poradenská psychologick..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Marie Vágnerová, Jarmila Klégrová: Poradenská psychologická diagnostika dětí a mládeže koupíte i tady

Specifikace Marie Vágnerová, Jarmila Klégrová: Poradenská psychologická diagnostika dětí a mládeže

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 226 Kč

Publikace sleduje v dosud nejkomplexnější podobě problematiku psychologické diagnostiky dětí ve školním věku. Autorky nejprve zkoumají oblast kognitivních funkcí u standardní části dětské populace a v ... a dál?

Produkt Marie Vágnerová, Jarmila Klégrová: Poradenská psychologická diagnostika dětí a mládeže

Marie Vágnerová, Jarmila Klégrová: Poradenská psychologická diagnostika dětí a mládeže - parametry

Název produktu: Marie Vágnerová, Jarmila Klégrová: Poradenská psychologická diagnostika dětí a mládeže
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 226 Kč
Maximální cena: 310 Kč
Ušetríte až: 84 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Poradenská psychologická diagnostika dětí a dospívajících - Jarmila Klégrová;Klégrová Jarmila;Marie Vágnerová;Vágnerová Marie. Publikace sleduje v dosud nejkomplexnější podobě problematiku psychologické diagnostiky dětí ve školním věku. Autorky nejprve zkoumají oblast kognitivních funkcí u standardní části dětské populace a v případě diagnostiky mentálně postižených dětí, nadprůměrně nadaných dětí a dětí ze specifického sociokulturního prostředí. V kapitole o tzv. školní zralosti se věnují schopnostem plnění úkolu a sociální adaptace, opět v úzké souvztažnosti s praktickým školním poradenstvím a prací školního psychologa a s ohledem na děti trpící poruchami některých dovedností (čtení, psaní, počítání). Další kapitoly jsou zaměřeny na emoční charakteristiky a behaviorální projevy dítěte, problematiku školní úspěšnosti, motivace a sociální pozice v kolektivu třídy. Kniha nabízí obsahově bohatý materiál pro každodenní využití v praxi školních a poradenských psychologů i originální podněty pro další rozvoj odborné psychodiagnostiky. Publikace: Poradenská psychologická diagnostika dětí a dospívajících - Jarmila Klégrová;Klégrová Jarmila;Marie Vágnerová;Vágnerová Marie.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.