Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Marie Vágnerová, Iva Strnadová, Lenka Krejčová: Náročné mateřství.

Knihy

Marie Vágnerová, Iva Strnadová, Lenka Krejčová: Náročné mateřství.

Hodnocení: 1x
  • 4

Náročné mateřství. – Být matkou postiženého dítěte - Lenka Krejčová, Iva Strnadová, Marie Vágnerová. Ojedinělá publikace, jejíž přínos spočívá nejen v tématu, který u nás není často zkoumán, ale především ve způsobu, jakým je v textu propojen pohled teoretický se subjektivními názory, zkušenostmi a prožitky matek ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Marie Vágnerová, Iva Strnadová, Lenka Krejčová: Náročné mateřství. koupíte i tady

Specifikace Marie Vágnerová, Iva Strnadová, Lenka Krejčová: Náročné mateřství.

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 190 Kč

Ojedinělá publikace, jejíž přínos spočívá nejen v tématu, který u nás není často zkoumán, ale především ve způsobu, jakým je v textu propojen pohled teoretický se subjektivními názory, zkušenostmi a prožitky matek postižených dětí. Práce mapuje celou šíři aspektů, které ovlivňují život matek s postiženým dítětem, od procesu adaptace a vyrovnávání se s nastalou situací, přes obtíže, jimž matky musí čelit v rodině i na veřejnosti, až k přínosům či ztrátám, které v sobě život s postiženým dítětem obsahuje. Z » ... a dál?

Produkt Marie Vágnerová, Iva Strnadová, Lenka Krejčová: Náročné mateřství.

Marie Vágnerová, Iva Strnadová, Lenka Krejčová: Náročné mateřství. - parametry

Název produktu: Marie Vágnerová, Iva Strnadová, Lenka Krejčová: Náročné mateřství.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 190 Kč
Maximální cena: 295 Kč
Ušetríte až: 105 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Náročné mateřství. – Být matkou postiženého dítěte - Lenka Krejčová, Iva Strnadová, Marie Vágnerová. Ojedinělá publikace, jejíž přínos spočívá nejen v tématu, který u nás není často zkoumán, ale především ve způsobu, jakým je v textu propojen pohled teoretický se subjektivními názory, zkušenostmi a prožitky matek postižených dětí. Práce mapuje celou šíři aspektů, které ovlivňují život matek s postiženým dítětem, od procesu adaptace a vyrovnávání se s nastalou situací, přes obtíže, jimž matky musí čelit v rodině i na veřejnosti, až k přínosům či ztrátám, které v sobě život s postiženým dítětem obsahuje. Z autentických výpovědí těch, jichž se problematika bezprostředně týká, je možno vyvodit nejen rady pro jiné, mladší matky, které se s traumatem narození postiženého potomka teprve vyrovnávají, ale i to, v čem by měla spočívat odborná pomoc matkám postižených dětí i jejich rodinám ze strany odborných institucí Náročné mateřství. – Být matkou postiženého dítěte - Lenka Krejčová, Iva Strnadová, Marie Vágnerová od nakladatelství Karolinum v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.