Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Marie Vacková, Hana Janečková: Reminiscence

Učebnice/Odborná literatura

Marie Vacková, Hana Janečková: Reminiscence

Hodnocení: 1x
  • 4

Podrobný popis knihy Reminiscence - Využití vzpomínek při práci se seniory: Využití vzpomínek při práci se seniory Jako reminiscenční terapie je obvykle označován rozhovor terapeuta se starším člověkem (nebo skupinou seniorů) o jeho dosavadním životě, jeho dřívějších aktivitách, prožitých událostech a zkušenostech. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Reminiscence
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Marie Vacková, Hana Janečková: Reminiscence koupíte i tady

Specifikace Marie Vacková, Hana Janečková: Reminiscence

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 229 Kč

Využití vzpomínek při práci se seniory Jako reminiscenční terapie je obvykle označován rozhovor terapeuta se starším člověkem (nebo skupinou seniorů) o jeho dosavadním životě, jeho dřívějších aktivi ... a dál?

Produkt Marie Vacková, Hana Janečková: Reminiscence

Marie Vacková, Hana Janečková: Reminiscence - parametry

Název produktu: Marie Vacková, Hana Janečková: Reminiscence
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 229 Kč
Maximální cena: 369 Kč
Ušetríte až: 140 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Podrobný popis knihy Reminiscence - Využití vzpomínek při práci se seniory: Využití vzpomínek při práci se seniory Jako reminiscenční terapie je obvykle označován rozhovor terapeuta se starším člověkem (nebo skupinou seniorů) o jeho dosavadním životě, jeho dřívějších aktivitách, prožitých událostech a zkušenostech. Autorky v knize popisují základní reminiscenční techniky – vzpomínání ve skupině, vzpomínkové boxy, knihy života, reminiscenční divadlo. Upozorňují na význam vzpomínkových podnětů a volby témat vzpomínání, analyzují různé přístupy v práci s reminiscencí, zabývají se významem osobnosti člověka ve vztahu ke vzpomínání. Velký důraz kladou na vytváření podmínek pro využití reminiscenčních přístupů v institucích pro seniory, kde tato dimenze lidského života bývá opomíjena. PhDr. Hana Janečková, Ph.D., pracovala jako odborná asistentka ve Škole veřejného zdravotnictví IPVZ, dnes vyučuje na 3. lékařské fakultě UK a spolupracuje s Diakonií ČCE. Marie Vacková je ředitelkou Domova pro seniory v Týništi nad Orlicí. Kniha popisuje základní reminiscenční tehniky, což je rozhovor terapeuta se starším člověkem o jeho dosavadním životě, jeho vzpomínkách a zážitcích. Kniha upozorňuje na význam této terapeutické techniky a nabízí širokou škálu možností, jak ji provozovat. Také se zaměřuje na témata vzpomínek, jejich analýzu a významu osobnosti člověka k jeho vzpomínkám.Velký důraz je také kladem na podmínky ke vzpomínání. Využití vzpomínek při práci se seniory - PORTÁL - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 152 str. - ISBN: 978-80-7367 Hana Janečková; Marie VackováOdesíláme 15.04.2014Využití vzpomínek při práci se senioryPORTÁL 2010Kniha, čeština, 152 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.