Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Marie Schwarzová: Dějiny českých zemí 3.VYD

Knihy naučná literatura

Marie Schwarzová: Dějiny českých zemí 3.VYD

Hodnocení: 1x
  • 4

Dějiny českých zemí 3.VYD - Schwarzová Marie Zachycuje dlouhé období od Sámovy říše až po vznik České republiky a přináší ucelený pohled na historii našeho národa. Nezahltíme vás spoustou dat, ale uvedeme děje do souvislostí a okořeníme je zajímavými informacemi. Překrásné ilustrace a srozumitelný jazyk jistě pomohou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.89
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Marie Schwarzová: Dějiny českých zemí 3.VYD koupíte i tady

Specifikace Marie Schwarzová: Dějiny českých zemí 3.VYD

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 251 Kč

Dějiny českých zemí 3.VYD - Schwarzová Marie Zachycuje dlouhé období od Sámovy říše až po vznik České republiky a přináší ucelený pohled na historii našeho národa. Nezahltíme vás spoustou dat, ale uvedeme děje do souvislostí a okořeníme je zajímavými informacemi. Překrásné ilustrace a srozumitelný jazyk jistě pomohou školákům, ale i předškolákům, přijít dějepisu na chuť. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Historie a military | Dějiny jednotlivých států a národů od SUN naleznete ne e-shopu » ... a dál?

Produkt Marie Schwarzová: Dějiny českých zemí 3.VYD

Marie Schwarzová: Dějiny českých zemí 3.VYD - parametry

Název produktu: Marie Schwarzová: Dějiny českých zemí 3.VYD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 251 Kč
Maximální cena: 359 Kč
Ušetríte až: 108 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dějiny českých zemí 3.VYD - Schwarzová Marie Zachycuje dlouhé období od Sámovy říše až po vznik České republiky a přináší ucelený pohled na historii našeho národa. Nezahltíme vás spoustou dat, ale uvedeme děje do souvislostí a okořeníme je zajímavými informacemi. Překrásné ilustrace a srozumitelný jazyk jistě pomohou školákům, ale i předškolákům, přijít dějepisu na chuť. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Historie a military | Dějiny jednotlivých států a národů od SUN naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Knížka "Dějiny českých zemí" vám přiblíží historické události v zábavné formě.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.