Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Marie Říhová: Učme se životu

Učebnice/Odborná literatura

Marie Říhová: Učme se životu

Hodnocení: 1x
  • 4

V knize Učme se životu představuje své dlouholeté zkušenosti s netradičním léčením psycholožka PhDr. Marie Říhová. Za léta, co k doktorce Říhové posílám své čtenáře i přátele, jsem se přesvědčila, že umí pomoci i v případech, kdy nad nešťastníkem lékaři či léčitelé zlomili hůl.V knize Učme se životu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Učme se životu
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Marie Říhová: Učme se životu koupíte i tady

Specifikace Marie Říhová: Učme se životu

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 49 Kč

Rodinná terapeutka psycholožka PhDr. Marie Říhová v knize UČME SE ŽIVOTU přibližuje alternativní formy léčení psychických poruch. ... a dál?

Produkt Marie Říhová: Učme se životu

Marie Říhová: Učme se životu - parametry

Název produktu: Marie Říhová: Učme se životu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 49 Kč
Maximální cena: 78 Kč
Ušetríte až: 29 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

V knize Učme se životu představuje své dlouholeté zkušenosti s netradičním léčením psycholožka PhDr. Marie Říhová. Za léta, co k doktorce Říhové posílám své čtenáře i přátele, jsem se přesvědčila, že umí pomoci i v případech, kdy nad nešťastníkem lékaři či léčitelé zlomili hůl.V knize Učme se životu představuje své dlouholeté zkušenosti s netradičním léčením psycholožka PhDr. Marie Říhová. Za léta, co k doktorce Říhové posílám své čtenáře i přátele, jsem se přesvědčila, že umí pomoci i v případech, kdy nad nešťastníkem lékaři či léčitelé zlomili hůl. Popis Nešlo zdaleka jen o balbutiky (koktavé). Zajímavé bylo setkání se zdravotní sestrou, jejíhož syna, kvůli život ztrpčujícím fobiím léta neúspěšně léčeného na psychiatrii, zbavila potíží pomocí svých netradičních terapeutických metod. Pomáhá při nejrůznějších rodinných i osobních potížích, i těch nejtěžších - rodičům po smrti dítěte. I Marii totiž zemřelo jedno z jejích dětí. K mým nejsilnějším zážitkům patřilo sledovat ji při indiviuální terapii s účastníky kurzu zaměřeného na odstranění psychických potíží a rozvoj duševního potenciálu, v jehož závěru jsem, stejně jako ostatní, přešla přes žhavé uhlí. Úryvek z úvodu: Předkládám čtenářům knihu, která vznikla na základě více než dvacetileté psychoterapeutické praxe. Za tuto dobu jsem vyslechla nespočetně příběhů vyprávějících o lidském neštěstí, utrpení a problémech. Zároveň jsem procházela složitým osobním vývojem a zráním, provázeným hledáním cesty k vnitřnímu klidu, lásce a harmonii. Mohu zodpovědně prohlásit, že člověk může žít volně a svobodně, bez svázanosti s minulostí a beze strachu z budoucnosti. Je ovšem nutné změnit navyklé způsoby myšlení a nazírání na události, které nás provázejí od narození do smrti. Dokonce je třeba přehodnotit vše, co nám bylo vkládáno do vědomí v průběhu našeho vývoje výchovou v rodině i ve škole. Naskýtá se otázka, když je to tak jednoduché, proč všichni lidé na této planetě nejsou zdraví, láskyplní a láskyhodní, proč všichni nežijí ve štěstí a v bohatství, kterého je vesmír plný a které také některým z nás poskytuje. Podle jakých zákonů se řídí osud člověka? Kdo tedy způsobuje tu přemíru zla, utrpení a bídy. Kde je tedy Bůh, jako všeobjímající rozprostraněné dobro a láska? A je tedy vůbec Bůh? Každý z nás si jistě tyto tázky kladl v době, kdy zoufalství a tíseň klepaly na jeho duši. Tyto otázky jsou hlavním tématem mých přednášek a kurzů. Může je vůbec vyřešit psychoterapeut, když filosofie a náboženství na ně nepodaly vyčerpávající odpovědi? Počet stran: 150 Rozměry: 140 x 200 mm Vazba: brožovaná Další sdělení Další informace o knize Knihovnička Meduňky - Učme se životu naleznete v článku Učme se životu - Narození. V naší nabídce naleznete také další knihy z řady Knihovnička Meduňky. V naší nabídce naleznete také další knihy o alternativní medicíně. PhDr.Marie Říhová. O užitečnou knihu rodinné terapeutky psycholožky PhDr. Mari


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.