Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Marie Nejedlá, Alena Šafránková: Interní ošetřovatelství II

Učebnice/Odborná literatura

Marie Nejedlá, Alena Šafránková: Interní ošetřovatelství II

Hodnocení: 1x
  • 4

Interní ošetřovatelství II - Šafránková Alena, Nejedlá Marie Kniha je druhým dílem základní učebnice k předmětu interní ošetřovatelství na vyšších odborných a vysokých školách. Publikace je v tomto rozsahu a stylu provedení v současné době ojedinělá. Autoři vycházejí z potřeb studentů i učitelů zabývat se nejen ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Interní ošetřovatelství..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Marie Nejedlá, Alena Šafránková: Interní ošetřovatelství II koupíte i tady

Specifikace Marie Nejedlá, Alena Šafránková: Interní ošetřovatelství II

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 191 Kč

Druhý díl základní učebnice k předmětu interní ošetřovatelství na vyšších odborných a vysokých školách. Autoři vycházejí z potřeb studentů i učitelů zabývat se nejen lékařským pojetím onemocnění vnitřního ústrojí, ale především problematikou ošetřovatelské péče o tyto pacienty. Vedle teoretického úvodu ke každé skupině chorob je důraz kladen především na zhodnocení potřeb pacientů, stanovení ošetřovatelských diagnóz a plánování a realizaci ošetřovatelské péče. Studenti i sestry budou po jejím prostudování znát » ... a dál?

Produkt Marie Nejedlá, Alena Šafránková: Interní ošetřovatelství II

Marie Nejedlá, Alena Šafránková: Interní ošetřovatelství II - parametry

Název produktu: Marie Nejedlá, Alena Šafránková: Interní ošetřovatelství II
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 191 Kč
Maximální cena: 253 Kč
Ušetríte až: 62 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Interní ošetřovatelství II - Šafránková Alena, Nejedlá Marie Kniha je druhým dílem základní učebnice k předmětu interní ošetřovatelství na vyšších odborných a vysokých školách. Publikace je v tomto rozsahu a stylu provedení v současné době ojedinělá. Autoři vycházejí z potřeb studentů i učitelů zabývat se nejen lékařským pojetím onemocnění vnitřního ústrojí, ale především problematikou ošetřovatelské péče o tyto pacienty. Vedle teoretického úvodu ke každé skupině chorob je důraz kladen především na zhodnocení potřeb pacientů, stanovení ošetřovatelských diagnóz a plánování a realizaci ošetřovatelské péče. Studenti i sestry po jejím prostudování budou znát etiologii, diagnostiku a způsob léčby jednotlivých onemocnění, budou umět rozpoznat problémy pacienta, asistovat lékaři při diagnostických a léčebných postupech a plánovat, realizovat a hodnotit ošetřovatelskou péči. Kniha je určena nejen studentům a jejich pedagogům, ale také všem sestrám, kterým poskytne nejnovější ucelené poznatky z oboru a pomůže zkvalitnit péči o pacient y. Tento díl obsahuje kapitolu ošetřování pacientů s chorobami ledvin a močových cest, metabolizmu a vnitřního prostředí, krve, žláz s vnitřní sekrecí, pohybového ústrojí. Zařazena je také kapitola o ošetřování pacientů s nádorovým onemocněním a geriatrického pacienta. z kategorie Knihy | Učebnice | VŠ a VOŠ | Medicína, Zdravotnictví | Pomocné zdravotnické profese od GRADA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.