Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Marie Nejedlá, Alena Šafránková: Interní ošetřovatelství I

Učebnice/Odborná literatura

Marie Nejedlá, Alena Šafránková: Interní ošetřovatelství I

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Interní ošetřovatelství I - Šafránková Alena, Nejedlá Marie První díl základní učebnice k předmětu interní ošetřovatelství na vyšších odborných a vysokých školách, která je v tomto rozsahu a stylu provedení v současné době ojedinělá. Autoři vycházejí z potřeb studentů i učitelů zabývat se nejen lékařským pojetím ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Interní ošetřovatelství I
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Marie Nejedlá, Alena Šafránková: Interní ošetřovatelství I koupíte i tady

Specifikace Marie Nejedlá, Alena Šafránková: Interní ošetřovatelství I

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 197 Kč

První díl základní učebnice k předmětu interní ošetřovatelství na vyšších odborných a vysokých školách, která je v tomto rozsahu a stylu provedení v současné době ojedinělá. Autoři vycházejí z potřeb studentů i učitelů zabývat se nejen lékařským pojetím onemocnění vnitřního ústrojí, ale především problematikou ošetřovatelské péče o tyto pacienty. Vedle teoretického úvodu ke každé skupině chorob je důraz kladen především na zhodnocení potřeb pacientů, stanovení ošetřovatelských diagnóz a plánování a realizaci » ... a dál?

Produkt Marie Nejedlá, Alena Šafránková: Interní ošetřovatelství I

Marie Nejedlá, Alena Šafránková: Interní ošetřovatelství I - parametry

Název produktu: Marie Nejedlá, Alena Šafránková: Interní ošetřovatelství I
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 197 Kč
Maximální cena: 289 Kč
Ušetríte až: 92 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Interní ošetřovatelství I - Šafránková Alena, Nejedlá Marie První díl základní učebnice k předmětu interní ošetřovatelství na vyšších odborných a vysokých školách, která je v tomto rozsahu a stylu provedení v současné době ojedinělá. Autoři vycházejí z potřeb studentů i učitelů zabývat se nejen lékařským pojetím onemocnění vnitřního ústrojí, ale především problematikou ošetřovatelské péče o tyto pacienty. Vedle teoretického úvodu ke každé skupině chorob je důraz kladen především na zhodnocení potřeb pacientů, stanovení ošetřovatelských diagnóz a plánování a realizaci ošetřovatelské péče. Studenti i sestry po jejím prostudování budou znát etiologii, diagnostiku a způsob léčby jednotlivých onemocnění, budou umět rozpoznat problémy pacienta, asistovat lékaři při diagnostických a léčebných postupech a plánovat, realizovat a hodnotit ošetřovatelskou péči. Kniha je určena nejen studentům a jejich pedagogům, ale také všem sestrám, kterým poskytne nejnovější ucelené poznatky z oboru a pomůže zkvalitnit péči o pacienty. Obsahuje tyto kapitoly: ošetřován í pacientů na interním oddělení, ošetřování pacientů s chorobami dýchacího, oběhového a trávicího ústrojí. z kategorie Knihy | Učebnice | VŠ a VOŠ | Medicína, Zdravotnictví | Medicína, lékařství od GRADA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.