Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Marie Müllerová, Lysann Schönherr Poláčková: Evropský koncept vícejazyčnosti

Učebnice/Odborná literatura

Marie Müllerová, Lysann Schönherr Poláčková: Evropský koncept vícejazyčnosti

Hodnocení: 1x
  • 4

Evropský koncept vícejazyčnosti – Ideály versus realita - Marie Müllerová, Lysann Schönherr Poláčková, kolektiv autorů. Myšlenka evropského konceptu vícejazyčnosti ve formě 2+1 (tedy znalost mateřštiny a nejméně dalších dvou cizích jazyků) je ideou integrující v sobě celou řadu intencí, z nichž jednou ze stěžejních ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Evropský koncept víceja..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Marie Müllerová, Lysann Schönherr Poláčková: Evropský koncept vícejazyčnosti koupíte i tady

Specifikace Marie Müllerová, Lysann Schönherr Poláčková: Evropský koncept vícejazyčnosti

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 97 Kč

Myšlenka evropského konceptu vícejazyčnosti ve formě 2+1 (tedy znalost mateřštiny a nejméně dalších dvou cizích jazyků) je ideou integrující v sobě celou řadu intencí, z nichž jednou ze stěžejních je ... a dál?

Produkt Marie Müllerová, Lysann Schönherr Poláčková: Evropský koncept vícejazyčnosti

Marie Müllerová, Lysann Schönherr Poláčková: Evropský koncept vícejazyčnosti - parametry

Název produktu: Marie Müllerová, Lysann Schönherr Poláčková: Evropský koncept vícejazyčnosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 97 Kč
Maximální cena: 125 Kč
Ušetríte až: 28 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Evropský koncept vícejazyčnosti – Ideály versus realita - Marie Müllerová, Lysann Schönherr Poláčková, kolektiv autorů. Myšlenka evropského konceptu vícejazyčnosti ve formě 2+1 (tedy znalost mateřštiny a nejméně dalších dvou cizích jazyků) je ideou integrující v sobě celou řadu intencí, z nichž jednou ze stěžejních je schopnost a dovednost obyvatel Evropy komunikovat mezi sebou na adekvátní úrovní s cílem zabezpečit další mírový rozvoj (nejen) našeho kontinentu. Aplikace evropského konceptu do konkrétních jazykových politik jednotlivých zemí je ovšem v kompetenci vlád jednotlivých evropských států. Publikace nabízí krátký exkurz do reálné jazykové politiky České republiky a Spolkové republiky Německé v posledních desetiletích a na základě realizovaného výzkumného šetření, které se uskutečnilo v roce 2013 na vybraných českých školách východočeského regionu a německých školách v příhraniční oblasti, přináší zajímavé poznatky o implikaci evropského konceptu vícejazyčnosti do vzdělávací politiky daných zemí. Na příkladu německého jazyka jako dalšího cizího jazyka v českém školství a českého jazyka jako dalšího cizího jazyka ve spolkové zemi Sasko(SRN) ukazuje, že myšlenka evropského konceptu vícejazyčnosti je krásná, ale na realizaci náročná vize současné Evropy. Evropský koncept vícejazyčnosti – Ideály versus realita - Marie Müllerová, Lysann Schönherr Poláčková, kolektiv autorů od nakladatelství Pavel Mervart v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.