Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Marie Mihulová, Milan Svoboda: Veselá mysl - Umění pozitivního života - 2. vydání

Knihy naučná literatura

Marie Mihulová, Milan Svoboda: Veselá mysl - Umění pozitivního života - 2. vydání

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace uvádí základní principy pozitivního myšlení i přístupu k životu. Dárkové provedení doplňují umělecké fotografie Šárky Nemešové.ÚryvekMysl a energie Člověk s převažujícím pozitivním laděním mysli vyzařuje neviditelné fluidum, které činí pobyt v jeho blízkosti pro ostatní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Marie Mihulová, Milan Svoboda: Veselá mysl - Umění pozitivního života - 2. vydání koupíte i tady

Specifikace Marie Mihulová, Milan Svoboda: Veselá mysl - Umění pozitivního života - 2. vydání

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 76 Kč

Publikace uvádí základní principy pozitivního myšlení i přístupu k životu. Dárkové provedení doplňují umělecké fotografie Šárky Nemešové. ... a dál?

Produkt Marie Mihulová, Milan Svoboda: Veselá mysl - Umění pozitivního života - 2. vydání

Marie Mihulová, Milan Svoboda: Veselá mysl - Umění pozitivního života - 2. vydání - parametry

Název produktu: Marie Mihulová, Milan Svoboda: Veselá mysl - Umění pozitivního života - 2. vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 76 Kč
Maximální cena: 129 Kč
Ušetríte až: 53 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace uvádí základní principy pozitivního myšlení i přístupu k životu. Dárkové provedení doplňují umělecké fotografie Šárky Nemešové.ÚryvekMysl a energie Člověk s převažujícím pozitivním laděním mysli vyzařuje neviditelné fluidum, které činí pobyt v jeho blízkosti pro ostatní příjemným. Podobně ale bytostný pesimista vyzařuje své „mentální jedy“, které lidé v okolí zaznamenávají vědomě či podvědomě jako vlivy nepříjemné a nepříznivé. V dnešní době řada badatelů poukazuje na staronovou skutečnost, která představuje energetické pozadí všech mentálních projevů. Upozorňují na základní zákonitost, obdobnou poměrům ve fyzickém světě. Jakýkoli projev ve viditelné oblasti se odehrává pouze na základě působení určitého druhu energie. Bez působení energie nedojde k ničemu, co bychom nemohli v okolním světě pozorovat.

Dnes se potvrzuje skutečnost známá i jogínům před staletími či tisíciletími, že ani v oblasti mentální se neodehrává žádný projev bez působení odpovídající energie. V tomto případě se jedná o energie smyslově běžně nezachytitelné, přesto však významně ovlivňující celkový stav každého jedince. Je-li energetická struktura lidské bytosti sycena převážně pozitivní mentální energií, odráží se tato skutečnost v dobrém duševním stavu, což má příznivý vliv také na složku tělesnou. Oproti tomu, žije-li člověk v zajetí negativních myšlenek a emocí, a tudíž i negativních energií, stává se jeho duševní oblast labilní, disharmonickou až nemocnou. Stejně jako v prvním případě dochází i tentokrát k ovlivňování tělesné oblasti, která může při déletrvajících účincích negativních energií také onemocnět. Jedná se o oblast tzv. psychosomatických onemocnění, do níž je v dnešní době řazeno poměrně velké množství chorob.

Po energetické stránce není člověk izolovanou bytostí. Naopak žije v jakémsi oceánu mentálních energií různé kvality. Z tohoto prostředí přitahuje takové energie, jaké převažují v jeho vlastním mentálním světě. Tak může docházet k výraznému posilování nežádoucích tendencí stejně jako k umocňování energií pozitivních. Lidská aura představující energetický obal člověka může kumulovat energie obojího druhu. Mentální energetické útvary, které se zde udržují někdy i poměrně dlouhou dobu, pak ovlivňují nositele aury a dle svého charakteru se jej snaží nasměrovat k určité formě myšlení i jednání. Může tak docházet k uzavření pomyslného kruhu, který má na začátku negativně laděné myšlenky. Ty vytvářejí negativní stopy v auře a přitahují navíc i negativní energie z okolí. Díky tlaku těchto energií člověk může upadat do hlubších mentálních negací, a tak opět kumulaci negativních energií posilovat. Kruh se může samozřejmě uzavírat i v opačném smyslu, kdy pozitivní myšlenky vytvářejí a přitahují pozitivní aurické útvary a ty opět posilují pozitivní tendence působící v oblasti myšlenek i činů. Publikace: Veselá mysl - Umění pozitivního života - M. Mihulová;M. Svoboda. Publikace uvádí základní principy pozitivního myšlení i přístupu k

život


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.