Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Marie Madeira: Ježíšku, přines mámě punčocháče

Učebnice/Odborná literatura

Marie Madeira: Ježíšku, přines mámě punčocháče

Hodnocení: 1x
  • 4

28 dní v sukni, 28 dní v kšandách Jak příjmout sebe sama? Jak objevit hravost a lehkost svého bytí? Jak se naučit plout po proudu své řeky života? Jak porozumět svým brzdám? Jak nasytit svého divokého muže? Odpovědi na tyto otázky a mnohé jiné najdete v programu osobního rozvoje, který autorka představuje v této ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83333
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Marie Madeira: Ježíšku, přines mámě punčocháče

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 243 Kč

28 dní v sukni, 28 dní v kšandách Jak příjmout sebe sama? Jak objevit hravost a lehkost svého bytí? Jak se naučit plout po proudu své řeky života? Jak porozumět svým brzdám? Jak nasytit svého divokého muže? Odpovědi na tyto otázky a mnohé jiné najdete v programu osobního rozvoje, který autorka představuje v této knize. „Tato kniha je určena všem. Věřím, že pro každého se může stát inspirací pro jeho vlastní zkoumání a práci se sebou. Snažila jsem se, aby v knize byly zajímavé informace pro různé úrovně » ... a dál?

Produkt Marie Madeira: Ježíšku, přines mámě punčocháče

Marie Madeira: Ježíšku, přines mámě punčocháče - parametry

Název produktu: Marie Madeira: Ježíšku, přines mámě punčocháče
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 243 Kč
Maximální cena: 243 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

28 dní v sukni, 28 dní v kšandách Jak příjmout sebe sama? Jak objevit hravost a lehkost svého bytí? Jak se naučit plout po proudu své řeky života? Jak porozumět svým brzdám? Jak nasytit svého divokého muže? Odpovědi na tyto otázky a mnohé jiné najdete v programu osobního rozvoje, který autorka představuje v této knize. „Tato kniha je určena všem. Věřím, že pro každého se může stát inspirací pro jeho vlastní zkoumání a práci se sebou. Snažila jsem se, aby v knize byly zajímavé informace pro různé úrovně pokročilosti. Informace, ke kterým v mém případě vedla dlouhá cesta. Než začnete, je třeba napsat si svůj osobní záměr, proč „do programu“ jdete. Můžete si napsat i přání, která se vám dlouho neplní. Když budete poctiví sami k sobě, zjistíte, proč tomu tak je. Po skončení programu nebudete lepší nebo „něco více“ než ostatní. Ale budete jiní v souladu se svým záměrem. Proto si dejte záležet na jeho formulaci. Zároveň se stanete vědomějšími a propojenějšími s planetou Zemí.“ (Marie Madeira) Kniha obsahuje dvě části - osobní příběh autorky Marie Madeiry, který ozřejmuje, jak dospěla ke svým zkušenostem. V druhé části je popsán měsíční program osobního rozvoje „28 dní v sukni, 28 dní v kšandách“. Text je proložen autentickými zážitky účastníků programu, které se odehrály během „prvního běhu“, z něhož následně vznikla tato knížka. Účastníci popisují své pocity z programu a zachycují proměny, jimiž prošli. Knihu ilustroval Michal Mimra, který svou inspiraci čerpal během pravidelných setkání účastníků projektu s autorkou programu. Jeho laskavé a vtipné obrázky jsou dalším jazykem, kterým kniha ke čtenářům promlouvá. Součástí knihy je hudební CD. Dvanáct meditačních skladeb zkomponoval Jan Burian mladší přímo k jednotlivým fázím programu, kterým kniha čtenáře provází.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.