Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Marie Lišková: Hudební výchova pro 5. ročník základní školy

Učebnice/Odborná literatura

Marie Lišková: Hudební výchova pro 5. ročník základní školy

Hodnocení: 2x
  • 4

Pátá část ucelené řady pro 1.- 9. ročník ZŠ. Celá řada je zpracována podle vzdělávacího programu Základní škola. Pro každý ročník je určena jedna učebnice, provázená samostatně prodejným kompaktním diskem s nahrávkami hudebních ukázek potřebných pro ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Marie Lišková: Hudební výchova pro 5. ročník základní školy koupíte i tady

Specifikace Marie Lišková: Hudební výchova pro 5. ročník základní školy

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 87 Kč

Pátá část ucelené řady pro 1.- 9. ročník ZŠ. Celá řada je zpracována podle vzdělávacího programu Základní škola. Pro každý ročník je určena jedna učebnice, provázená kompaktním diskem s nahrávkami hud ... a dál?

Produkt Marie Lišková: Hudební výchova pro 5. ročník základní školy

Marie Lišková: Hudební výchova pro 5. ročník základní školy - parametry

Název produktu: Marie Lišková: Hudební výchova pro 5. ročník základní školy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 87 Kč
Maximální cena: 115 Kč
Ušetríte až: 28 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pátá část ucelené řady pro 1.- 9. ročník ZŠ.

Celá řada je zpracována podle vzdělávacího programu Základní škola.

Pro každý ročník je určena jedna učebnice, provázená samostatně prodejným kompaktním diskem s nahrávkami hudebních ukázek potřebných pro práci s učebnicí.

Ke každé učebnici je vydána metodická příručka pro učitele.

Celá řada má jednotnou schvalovací doložku MŠMT ČR.

Formát A5, 136 stran

Recenze učebnice:

znovu se setkáváme nad stránkami učebnice hudební výchovy a znovu máme šanci, že chvíle strávené s ní budou docela příjemným osvěžením školního života.

Pokud máte to štěstí, že jste prošli již našimi čtyřmi učebnicemi pro 1. - 4.ročník, víte asi, co vás čeká. Pokud se setkáváme poprvé, musíme se s novou hudebkou seznámit blíže. V pátém ročníku bychom se měli dozvědět opatrně a zlehka něco dalšího z hudební nauky (protože jinak to nejde), měli bychom se dostat dále i v poznávání hudby při jejím poslechu z cédéčka, které je k této učebnici připraveno, nebo z desek a pásek, jež si spolu se svými učiteli obstaráte. Setkáme se s několika velikány naší i světové vážné hudby, no a samozřejmě budeme hodně, hodně zpívat. Písničky vážné i veselé, lidové i novější, moderní. Snad se vám bude náš výběr alespoň občas zamlouvat. S touto knížkou uzavřeme jednu etapu našeho školního muzicírování a nezbude, než se vrhnout dál, do víru druhého stupně. Tam nás čekají jiné knížky, trochu jiná muzika, ale to nevadí, všechno bude totiž, až z nás budou šesťáci, jiné.

Teď už se ale pustíme do práce. Máme před sebou dvacet setkání, něco pro pilné zpěváky a celý rok na to, abychom všechno zvládli.

Takže výdech – nádech – správný postoj a jdeme na to......


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.