Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Marie Kupčáková: Základní úlohy deskriptivní geometrie v modelech

Knihy

Marie Kupčáková: Základní úlohy deskriptivní geometrie v modelech

Hodnocení: 1x
  • 4

Obsah 1 Přímka, úsečka, odchylka přímky od průmětny 2 Rovina, stopa roviny, hlavní a spádové přímky roviny 3 Průsečnice dvou rovin 4 Odchylka roviny od průmětny, otáčení bodu 5 Skutečná velikost trojúhelníku, otáčení roviny 6 Kružnice v rovině 7 Průsečík přímky s rovinou 8 Přímka kolmá Mohou průměty geometrických ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83794
skladem

Jaké má kniha
Základní úlohy deskript..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Marie Kupčáková: Základní úlohy deskriptivní geometrie v modelech koupíte i tady

Specifikace Marie Kupčáková: Základní úlohy deskriptivní geometrie v modelech

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 78 Kč

Publikace: Základní úlohy deskriptivní geometrie v modelech - M.Kupčáková. Publikace v rozsahu 64 stran formátu A4 je zaměřena na řešení a modelování vybraných základních úloh (např. skutečná velikost útvaru, průsečík přímky s rovinou...). U každé úlohy je proveden podrobný obecný rozbor a stereometrické řešení. Úlohy jsou zadány pomocí souřadnic a jejich řešení je zobrazeno v Mongeově promítání a v kótovaném promítání. Ke každé úloze jsou připraveny lehce sestavitelné (a naopak rozložitelné) papírové modely. » ... a dál?

Produkt Marie Kupčáková: Základní úlohy deskriptivní geometrie v modelech

Marie Kupčáková: Základní úlohy deskriptivní geometrie v modelech - parametry

Název produktu: Marie Kupčáková: Základní úlohy deskriptivní geometrie v modelech
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 78 Kč
Maximální cena: 115 Kč
Ušetríte až: 37 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Obsah 1 Přímka, úsečka, odchylka přímky od průmětny 2 Rovina, stopa roviny, hlavní a spádové přímky roviny 3 Průsečnice dvou rovin 4 Odchylka roviny od průmětny, otáčení bodu 5 Skutečná velikost trojúhelníku, otáčení roviny 6 Kružnice v rovině 7 Průsečík přímky s rovinou 8 Přímka kolmá Mohou průměty geometrických útvarů vyvolat iluzi prostoru? I středový průmět na obecnou plochu může vytvářet iluzi prostoru Publikace v rozsahu 64 stran formátu A4 je zaměřena na řešení a modelování vybraných základních úloh (např. skutečná velikost útvaru, průsečík přímky s rovinou...). U každé úlohy je proveden podrobný obecný rozbor a stereometrické řešení. Úlohy jsou zadány pomocí souřadnic a jejich řešení je zobrazeno v Mongeově promítání a v kótovaném promítání. Ke každé úloze jsou připraveny lehce sestavitelné (a naopak rozložitelné) papírové modely. Soubor doplňuje perspektivní iluze trojrozměrných objektů na stěnách kvádru a iluze na válcové ploše. Publikace je vhodná pro všechny začátečníky jako doplněk k učebnicím deskriptivní geometrie. Pomáhá vytvořit správné představy o principech obou zobrazovacích metod (sdružování průměten, sklápění, otáčení, "krycí přímka", ...). Ze stran s vystřihovánkami si student může sestavit své vlastní modely. Rozložené modely si vkládá do sešitu a vrací se k nim do chvíle, kdy papírový model nahradí správné představy pojmu a vztahu. Základní úlohy deskrip.geom. - PROMETHEUS - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 64 str. - ISBN: 80-7196-244-9 - Kn Autor knihy M. Kupčáková, Vydavatelstvo PROMETHEUS


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.