Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Marie Kaplanová a: Moderní polygrafie

Učebnice/Odborná literatura

Marie Kaplanová a: Moderní polygrafie

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace Moderní polygrafie podává přehled současného stavu techniky a technologií v oblasti polygrafických výrob v celé šíři výrobního procesu od přípravy dat a tiskových podkladů po dokončování a zušlechťování tiskovin. V celkem osmnácti kapitolách na 340 stranách textu jsou popsány a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89247
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Marie Kaplanová a: Moderní polygrafie

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 899 Kč

Publikace Moderní polygrafie podává přehled současného stavu techniky a technologií v oblasti polygrafických výrob v celé šíři výrobního procesu od přípravy dat a tiskových podkladů po dokončování a zušlechťování tiskovin. V celkem osmnácti kapitolách na 340 stranách textu jsou popsány a vysvětleny moderních technologií a technik, vlastnosti polygrafických materiálů, postupy a kriteria hodnocení kvality tisku a tiskovin, ekologické aspekty polygrafických výrob a předpokládané trendy vývoje oboru polygrafie.  » ... a dál?

Produkt Marie Kaplanová a: Moderní polygrafie

Marie Kaplanová a: Moderní polygrafie - parametry

Název produktu: Marie Kaplanová a: Moderní polygrafie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 899 Kč
Maximální cena: 899 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace Moderní polygrafie podává přehled současného stavu techniky a technologií v oblasti polygrafických výrob v celé šíři výrobního procesu od přípravy dat a tiskových podkladů po dokončování a zušlechťování tiskovin. V celkem osmnácti kapitolách na 340 stranách textu jsou popsány a vysvětleny moderních technologií a technik, vlastnosti polygrafických materiálů, postupy a kriteria hodnocení kvality tisku a tiskovin, ekologické aspekty polygrafických výrob a předpokládané trendy vývoje oboru polygrafie.  Každou kapitolu provází řada barevných ilustračních obrázků, fotografií a schémat. Nezbytné fyzikální a chemické pojmy a  matematické vztahy jsou vždy vysvětleny tak, aby byly dobře srozumitelné bez ohledu na stupeň a typ vzdělání čtenáře. Důraz byl také kladen na používání správných odborných termínů v souhlasu s tradicí české polygrafie i existujícími normami. Kniha obsahuje bohatý věcný rejstřík a přehled doplňující odborné, převážně cizojazyčné, knižní literatury a technických norem. Náhledy publikace moderní polygrafie:    


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.