Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Marie Hrachovcová: Občanská výchova pro 6. ročník ZŠ

Učebnice/Odborná literatura

Marie Hrachovcová: Občanská výchova pro 6. ročník ZŠ

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Učebnice občanské výchovy pro základní školy jsou výsledkem několikaleté systematické práce skupiny učitelů, kteří vytvořili tematicky orientované soubory pro žáky. Metodickým základem těchto učebnic je rovnováha mezi výchovnou a poznávací složkou, která umožňuje žákům, aby si na základě samostatné práce vytvořili ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78614
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Marie Hrachovcová: Občanská výchova pro 6. ročník ZŠ koupíte i tady

Specifikace Marie Hrachovcová: Občanská výchova pro 6. ročník ZŠ

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 67 Kč

Učebnice občanské výchovy pro základní školy jsou výsledkem několikaleté systematické práce skupiny učitelů, kteří vytvořili tematicky orientované soubory pro žáky. Metodickým základem těchto učebnic je rovnováha mezi výchovnou a poznávací složkou, která umožňuje žákům, aby si na základě samostatné práce vytvořili názory a postoje založené na vlastních poznatcích. Je v nich množství úkolů a námětů k práci. Učebnice již byly s velmi dobrými výsledky ověřeny při vyučování a učitelé je doporučují pro projekt Základní » ... a dál?

Produkt Marie Hrachovcová: Občanská výchova pro 6. ročník ZŠ

Marie Hrachovcová: Občanská výchova pro 6. ročník ZŠ - parametry

Název produktu: Marie Hrachovcová: Občanská výchova pro 6. ročník ZŠ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 67 Kč
Maximální cena: 83 Kč
Ušetríte až: 16 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:
  • Učebnice občanské výchovy pro základní školy jsou výsledkem několikaleté systematické práce skupiny učitelů, kteří vytvořili tematicky orientované soubory pro žáky. Metodickým základem těchto učebnic je rovnováha mezi výchovnou a poznávací složkou, která umožňuje žákům, aby si na základě samostatné práce vytvořili názory a postoje založené na vlastních poznatcích. Je v nich množství úkolů a námětů k práci. Učebnice již byly s velmi dobrými výsledky ověřeny při vyučování a učitelé je doporučují pro projekt Základní škola. Učebnice pro jednotlivé ročníky pokrývají základní učivo předepsané osnovami občanské výchovy pro 6.–9. ročník ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií. Pro každý ročník OV jsou zpracovány „Metodické příručky“, které vycházejí v nižším nákladu (současně s učebnicí) a jsou určeny pro pedagogy. Obsahují další informace k výuce, klíče, řešení úkolů, doporučenou literaturu atd. V učebnici jsou zpracována tato témata:
  • Proměny roku a jeho slavnosti od podzimu do léta
  • Rodina
  • Naše vlast
  • Domov
  • Obec, region země Celobarevná učebnice je doplněna množstvím fotografií a ilustrací, na kterých se podílí přední fotografové i známí ilustrátoři, mj. Jana Vacková a karikaturista Jiří Slíva. Učebnice vybízí žáka k aktivní práci s obrazovým doprovodem. Je členěna na hlavní text, který vychází z osnov základní školy a vedlejší text na tzv. liště. Lišta posiluje vnější mezipředmětové vztahy. Napomáhá vyhledávat souvislosti mezi učivem OV, RV a ostatními předměty. Nechybí shrnutí poznatků jednotlivých kapitol a ... Občanská výchova pro 6.r.ZŠ - OLOMOUC - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 144 str. - ISBN: 80-7182-137-3 - Kniha

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.