Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Marie Hesková: Cestovní ruch

Knihy

Marie Hesková: Cestovní ruch

Hodnocení: 1x
  • 4

Cestovní ruch - Marie Hesková. Publikace nabízí souhrn informací z oblasti cestovního ruchu. Důraz je kladen na pochopení cestovního ruchu v širším pohledu hospodářských oborů a v mezinárodním kontextu. Výklad sleduje vývoj poznání od klasické teorie až k novým směrům v daném oboru. Jednou z nových disciplín, které ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78614
skladem

Jaké má kniha
Cestovní ruch
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Marie Hesková: Cestovní ruch koupíte i tady

Specifikace Marie Hesková: Cestovní ruch

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 128 Kč

Publikace nabízí souhrn informací z oblasti cestovního ruchu. Důraz je kladen na pochopení cestovního ruchu v širším pohledu hospodářských oborů a v mezinárodním kontextu. Výklad sleduje vývoj poznání ... a dál?

Produkt Marie Hesková: Cestovní ruch

Marie Hesková: Cestovní ruch - parametry

Název produktu: Marie Hesková: Cestovní ruch
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 128 Kč
Maximální cena: 198 Kč
Ušetríte až: 70 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Cestovní ruch - Marie Hesková. Publikace nabízí souhrn informací z oblasti cestovního ruchu. Důraz je kladen na pochopení cestovního ruchu v širším pohledu hospodářských oborů a v mezinárodním kontextu. Výklad sleduje vývoj poznání od klasické teorie až k novým směrům v daném oboru. Jednou z nových disciplín, které působí na rozvoj cestovního ruchu v regionech, je destinační management a marketing. Metodika zpracování jednotlivých kapitol je vedena snahou o dobrou orientaci čtenáře pomocí strukturovaného textu. Publikace je určena pro výuku základů cestovního ruchu a ekonomiky cestovního ruchu na vyšších odborných školách, bakalářském a magisterském stupni studia, dále pro všechny typy celoživotního vzdělávání pracovníků cestovního ruchu. Cestovní ruch - Marie Hesková od nakladatelství v kategorii | | Ekonomie | Ekonomika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz

Publikace poskytuje základní orientaci v oblasti cestovního ruchu (CR) nejen pro žáky středních škol (zejména pro studijní obor hotelnictví a turismus), ale i pro zájemce, kteří by chtěli v této sféře podnikat.

Uvedený text uvádí i řadu poznatků, které uvítají účastníci cestovního ruchu.

Vedle částí, které se zabývají charakteristikou, ekonomikou, statistikou a marketingem CR, jsou v publikaci uvedeny dopravní služby, dále pasové, vízové, celní, pojišťovací, peněžní a další služby.

Samostatnými tématy jsou lázeňský CR, kongresový CR a další specifické formy CR.

Důkladně je zpracována kapitola týkající se průvodcovských služeb.

Publikace je doplněna mnoha praktickými příklady a konkrétními ukázkami.

Má schvalovací doložku MŠMT ČR.

Formát A5 / 200 str. / 2. vydání Cestovní ruch pro střední školy a pro veřejnostJendá se o použitou - antiklvární knihu. Kniha je v dobrém stavu pouze rohy jsou ohnuty!!!!!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.