Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Marie Fischerová-Kvěchová: Naše koledy - Alfa

Knihy pro děti a mládež

Marie Fischerová-Kvěchová: Naše koledy - Alfa

Hodnocení: 1x
  • 4

Nejznámější i méně známé koledy s notovým zápisem a půvabnými ilustracemi Ty nejoblíbenější české vánoční koledy, známe i méně známé, s půvabnými ilustracemi Marie Fischerové-Kvěchové a s jednoduchým notovým zápisem, abyste si je mohli na Štědrý den u stromečku zahrát a zazpívat! Narodil se Kristus Pán, Chtíc, aby ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Naše koledy - Alfa
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Marie Fischerová-Kvěchová: Naše koledy - Alfa koupíte i tady

Specifikace Marie Fischerová-Kvěchová: Naše koledy - Alfa

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 136 Kč

Zazpívejte a zahrajte si ty nejznámější i ty méně známé vánoční koledy se svými dětmi. Koledy jsou doprovázené půvabnými ilustracemi Marie Fischerové-Kvěchové a mají jednoduchý notový zápis. Narodil s ... a dál?

Produkt Marie Fischerová-Kvěchová: Naše koledy - Alfa

Marie Fischerová-Kvěchová: Naše koledy - Alfa - parametry

Název produktu: Marie Fischerová-Kvěchová: Naše koledy - Alfa
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 136 Kč
Maximální cena: 189 Kč
Ušetríte až: 53 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nejznámější i méně známé koledy s notovým zápisem a půvabnými ilustracemi Ty nejoblíbenější české vánoční koledy, známe i méně známé, s půvabnými ilustracemi Marie Fischerové-Kvěchové a s jednoduchým notovým zápisem, abyste si je mohli na Štědrý den u stromečku zahrát a zazpívat! Narodil se Kristus Pán, Chtíc, aby spal, Veselé vánoční hody… A téměř dvacet dalších! Obsah: 1. Narodil se Kristus Pán 2. Hopsa, pacholátka 3. Sem, sem, žáčkové 4. Půjdem spolu do Betléma 5. Ten vánoční čas 6. Maria Panna krmí děťátko 7. Hopsa pacholátka 8. To maličké děťátko 9. Dědečku, dědečku, koleda 10. Poslouchejte, křesťané 11. Nesem vám noviny 12. Koleda, koleda Štěpáne 13. Na nebesích hvězdička vychází 14. Veselé vánoční hody 15. Ejhle naše chasa 16. Co se stalo, přihodilo v městě Betlémě 17. Chtíc, aby spal 18. Já jsem malá panenka 19. Jak jsi krásné, neviňátko 20. My tři králové Naše koledy - M. Fischerová Kvěchová Zazpívejte a zahrajte si ty nejznámější i ty méně známé vánoční koledy se svými dětmi. Koledy jsou doprovázené půvabnými ilustracemi Marie Fischerové-Kvěchové a mají jednoduchý notový zápis. Narodil se Kristus Pán, Chtíc, aby spal, Veselé vánoční hody… A téměř dvacet dalších! z kategorie Knihy | Naučná literatura | Lidové zvyky a tradice | Vánoční atmosféra | Vánoční koledy od Albatros Media naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.