MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Slovníky » Srovnání cen Marie Csirik: Rusko-český a česko-ruský slovník

Slovníky

Marie Csirik: Rusko-český a česko-ruský slovník

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788073351434

Rusko-český a česko-ruský slovník s důrazem na užití ve větách - M. Csiriková . Nový oboustranný slovník zpracovává celkem asi 25 tisíc výrazů z nejrůznějších oblastí každodenního života. Vybírá ze současné spisovné slovní zásoby slova, která tvoří jádro mluveného jazyka, přitom ve větší míře než jiné slovníky uvádí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77118
skladem

Jaké má kniha
Rusko-český a česko-rus..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Marie Csirik: Rusko-český a česko-ruský slovník

Specifikace Marie Csirik: Rusko-český a česko-ruský slovník

Kategorie Slovníky
Nejnižší cena 400 Kč

Nový oboustranný slovník zpracovává celkem asi 25 tisíc výrazů z nejrůznějších oblastí každodenního života. Vybírá ze současné spisovné slovní zásoby slova, která tvoří jádro mluveného jazyka, přitom ... a dál?

Produkt Marie Csirik: Rusko-český a česko-ruský slovník

Marie Csirik: Rusko-český a česko-ruský slovník - parametry

Název produktu: Marie Csirik: Rusko-český a česko-ruský slovník
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 400 Kč
Maximální cena: 599 Kč
Ušetríte až: 199 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Rusko-český a česko-ruský slovník s důrazem na užití ve větách - M. Csiriková . Nový oboustranný slovník zpracovává celkem asi 25 tisíc výrazů z nejrůznějších oblastí každodenního života. Vybírá ze současné spisovné slovní zásoby slova, která tvoří jádro mluveného jazyka, přitom ve větší míře než jiné slovníky uvádí citoslovce, částice a příslovce. Pro upřesnění jednotlivých významů nabízí bohatý výběr ustálených slovních spojení, frazeologizmů a živých vět. Klade důraz na výrazy, které činí uživatelům v praxi největší problémy. Heslové slovo přehledně zpracovává, a to včetně gramatického aparátu, zasazuje je do kontextu ve slovních spojeních nebo v živých větách a nabízí adekvátní překladové ekvivalenty. Slovník je určen pro širokou veřejnost, českou i ruskou, pro studenty středních a vysokých škol a pro všechny zájemce, kteří se snaží zvládnout sféru běžně mluveného jazyka s jistou dávkou systematičnosti. Rusko-český a česko-ruský slovník s důrazem na užití ve větách - M. Csiriková od nakladatelství LEDA spol. s r. o. v kategorii Knihy | | | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Přidat recenzi pro Marie Csirik: Rusko-český a česko-ruský slovník

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.