MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen Margaret Thatcher: Umění vládnout

Knihy osobnosti a fakta

Margaret Thatcher: Umění vládnout

Hodnocení: 2x
  • 3.5
EAN: 9788072600892

Publikace: Umění vládnout - Strategie pro svět v pohybu - Margaret Thatcherová. Bývalá britská premiérka se ve své knize Umění vládnout (Statecraft, 2002) věnuje geopolitice a mezinárodní strategii a má ambici podat praktický návod k patřičné zahraniční politice pro nejbližší budoucnost. Její práce začíná reflexí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85948
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Margaret Thatcher: Umění vládnout

Čerstvá hodnocení Margaret Thatcher: Umění vládnout

  • 5

Stáňa93, 25. listopadu 2015

Pohlazení po duši pro každého konzervativce, noční můra všech levičáků... Sice z dnešního pohledu už trochu zastaralý, ale přesto nesmírně zajímavý pohled na zahraniční politiku od "Železné lady". Obzvláště kapitola o Evropě by se měla tesat do kamene.


Specifikace Margaret Thatcher: Umění vládnout

Kategorie Knihy osobnosti a fakta
Nejnižší cena 357 Kč

Umění vládnout - Margaret Thatcherová Bývalá britská premiérka se ve své knize Umění vládnout (Statecraft, 2002) věnuje geopolitice a mezinárodní strategii a má ambici podat praktický návod k patřičné zahraniční politice pro nejbližší budoucnost. Její práce začíná reflexí konce studené války a připomínkou jejích nejvýraznějších osobností, především Ronalda Reagana. Na geopolitické šachovnici se pak Thatcherová rozmáchne se vskutku širokým záběrem: pojednává o velmocích (Americe a Rusku), o asijských mocnostech » ... a dál?

Produkt Margaret Thatcher: Umění vládnout

Margaret Thatcher: Umění vládnout - parametry

Název produktu: Margaret Thatcher: Umění vládnout
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 357 Kč
Maximální cena: 359 Kč
Ušetríte až: 2 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Umění vládnout - Strategie pro svět v pohybu - Margaret Thatcherová. Bývalá britská premiérka se ve své knize Umění vládnout (Statecraft, 2002) věnuje geopolitice a mezinárodní strategii a má ambici podat praktický návod k patřičné zahraniční politice pro nejbližší budoucnost. Její práce začíná reflexí konce studené války a připomínkou jejích nejvýraznějších osobností, především Ronalda Reagana. Na geopolitické šachovnici se pak Thatcherová rozmáchne se vskutku širokým záběrem: pojednává o velmocích (Americe a Rusku), o asijských mocnostech (především Číně a Indii) a posléze se věnuje aktuálním otázkám terorismu, gangsterských režimů, lidských práv a jejich zneužívání. V Evropě se nejprve vrací k balkánskému konfliktu, ale především se vyjadřuje k otázce evropské integrace, v níž kontroverzně navrhuje postupné vystoupení Spojeného království z Evropské unie. V závěrečné kapitole se věnuje demokratickému kapitalismu a jeho morálním předpokladům. Publikace: Umění vládnout - Strategie pro svět v pohybu - Margaret Thatcherová. Autor : Margaret Thatcherová, Tato kniha vznikla po téměř 12 letech, kdy autorka přestala vykonávat funkci premiérky vlády Jejího Veličenstva, tedy od roku 1990. V knize se Margaret Thatcherová, zastánkyně konzervativního politického a myšlenkového proudu, věnuje geopolitice a mezinárodní strategii a má ambici podat praktický návod k patřičné zahraniční politice pro nejbližší budoucnost.Druh sortimentu : Kniha, Umění vládnout, Jazyk : Čeština, Počet stran : 452 - materiál: plast- vzduchotěsný uzávěr zajistí dlouhodobou čerstvost- stohovatelné- ideální ke skladování v kuchyni, na policích nebo v lednici- rozměry: 10,5 x 10,5 cm- výška: 21 cm- objem: 1,2 l- v sérii 8 různých modelů a velikostí


Recenze Margaret Thatcher: Umění vládnout

Stáňa93, 25. listopadu 2015Pohlazení po duši pro každého konzervativce, noční můra všech levičáků... Sice z dnešního pohledu už trochu zastaralý, ale přesto nesmírně zajímavý pohled na zahraniční politiku od "Železné lady". Obzvláště kapitola o Evropě by se měla tesat do kamene.
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Margaret Thatcher: Umění vládnout

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.