Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Margaret Allen Doughertyová, Robert Fulghum: Třetí přání: 3 Splněno

Knihy

Margaret Allen Doughertyová, Robert Fulghum: Třetí přání: 3 Splněno

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Třetí přání 3 (splněno) - Robert Fulghum (Kniha): Komplet tvoří tři knihy Třetí přání, Třetí přání 2:zbytek příběhu a Třetí přání 3 (splněno) a bonusové DVD Robert Fulghum. Román Třetí přání má pět částí. V prvním svazku Třetí přání jsou obsaženy jeho první dvě části. V druhém svazku je část třetí Miluješ můj klid, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Margaret Allen Doughertyová, Robert Fulghum: Třetí přání: 3 Splněno koupíte i tady

Specifikace Margaret Allen Doughertyová, Robert Fulghum: Třetí přání: 3 Splněno

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 130 Kč

Toho všeho si je dobře vědom populární americký autor Robert Fulghum. Ve třetím svazku jeho Třetího přání, románové pentalogie - Třetí přání, Třetí přání 2. Zbytek příběhu (skoro) - vezme dosavadní vy ... a dál?

Produkt Margaret Allen Doughertyová, Robert Fulghum: Třetí přání: 3 Splněno

Margaret Allen Doughertyová, Robert Fulghum: Třetí přání: 3 Splněno - parametry

Název produktu: Margaret Allen Doughertyová, Robert Fulghum: Třetí přání: 3 Splněno
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 130 Kč
Maximální cena: 198 Kč
Ušetríte až: 68 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Třetí přání 3 (splněno) - Robert Fulghum (Kniha): Komplet tvoří tři knihy Třetí přání, Třetí přání 2:zbytek příběhu a Třetí přání 3 (splněno) a bonusové DVD Robert Fulghum. Román Třetí přání má pět částí. V prvním svazku Třetí přání jsou obsaženy jeho první dvě části. V druhém svazku je část třetí Miluješ můj klid, ale co když se pohnu? a část čtvrtá Valčík s býkem. Poslední třetí svazek obsahuje pátou část. V románu se setkáme s Alicí, Alexem a Max–Pollem jako hlavními postavami. Románová prvotina světoznámého autora vypráví jemný příběh dvou mužů a jedné osudové ženy. Ve druhém svazku nás děj tentokrát zavede především do vzdálenějšího Japonska, kde si Alice nechá u věhlasného mistra udělat konečně své vysněné tetování, a posléze do Athén, kde se všechny známé postavy na svých cestách zastaví a setkají se svou „věštkyní“ taxikářkou Polydorou, která každému předpoví budoucnost. Všichni se pak sejdou na Krétě v Meltemi, kde Alex uspořádá večeři na oslavu svatého Ošidného, patrona lidí, co nežijí konvenčně. Je těžké dostát přání autora a číst toto pokračování „pomalu“, ale o překvapení, tak typická pro Roberta Fulghuma, tu není nouze. Japonská část na sebe bere i japonskou literární podobu a oplývá pastelovou krásou a osudovou tragičností. V páté části vezme dosavadní vyprávění velmi nečekaný obrat. Do děje vstupuje možná fiktivní čtenářka románu, aby možná fiktivnímu autorovi, který nechal svou hlavní hrdinku Alici na konci čtvrtého dílu zemřít, předvedla - neb je herečka a jmenuje se Alice-Alice - svoji verzi jeho románu, jak jej četla a vnímala ona. Příběh je teď zcela v jejích rukou, a ona doplňuje chybějící místa v románu. Zároveň se rozvíjí její románek s autorem.Vyprávění doplňují ilustrace s popisky, písničky s notami a rozverné veršovánky. V románu najdete i dvě CD, s písničkami, které hrají roli i v textu.DVD obsahuje dvě díla - NEPOSEDNÉ NOHY a CO JSEM TO PROBOHA UDĚLAL? 1. Dokument NEPOSEDNÉ NOHY mapuje průběh pobytu Roberta Fulghuma v Čechách a také v rozhovorech vedených s režisérem vypráví autor o sobě a o svém náhledu na svět. Námět a režie Petr Slabý. Délka díla 40 minut. 2. Záznam představení scénického čtení CO JSEM TO PROBOHA UDĚLAL? v brněnském Ha-Divadle za osobní účasti Fulghuma na motivy jeho knihy, které připravil režisér Lukáš Hejlík v rámci svého projektu Listování. Učinkovali Robert Fulghum, Lenka Janíková, Alan Novotný a Jiří Hrubý. Délka díla 55 minut.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.