Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Mareš Antonín, Zentrich Josef: Hovory s Akášou - Člověk a kosmický řád

Knihy

Mareš Antonín, Zentrich Josef: Hovory s Akášou - Člověk a kosmický řád

Hodnocení: 1x
  • 4

Hovory s Akášou - Antonín Mareš, Josef A. Zentrich. Akáša je nejjemnějším ze všech prvků a vyplňuje celý vesmír jako všudypřítomný nositel života. To, co po tisíciletí uchovávaly východní náboženské tradice, dnes moderní kvantová fyzika dešifruje jako éterické pole, které je nositelem všech informací vetkaných do ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Mareš Antonín, Zentrich Josef: Hovory s Akášou - Člověk a kosmický řád koupíte i tady

Specifikace Mareš Antonín, Zentrich Josef: Hovory s Akášou - Člověk a kosmický řád

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 213 Kč

Akáša je nejjemnějším ze všech prvků a vyplňuje celý vesmír jako všudypřítomný nositel života. To, co po tisíciletí uchovávaly východní náboženské tradice, dnes moderní kvantová fyzika dešifruje jako éterické pole, které je nositelem všech informací vetkaných do stvoření. Existují lidé, kteří mají dar se na tyto informace napojovat a do zrcadla akáši nahlížet. Jedním z nich je i autor této publikace Antonín Mareš, který spojil své síly s filozoficky orientovaným bylinářem Josefem A. Zentrichem, aby společně » ... a dál?

Produkt Mareš Antonín, Zentrich Josef: Hovory s Akášou - Člověk a kosmický řád

Mareš Antonín, Zentrich Josef: Hovory s Akášou - Člověk a kosmický řád - parametry

Název produktu: Mareš Antonín, Zentrich Josef: Hovory s Akášou - Člověk a kosmický řád
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 213 Kč
Maximální cena: 328 Kč
Ušetríte až: 115 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Hovory s Akášou - Antonín Mareš, Josef A. Zentrich. Akáša je nejjemnějším ze všech prvků a vyplňuje celý vesmír jako všudypřítomný nositel života. To, co po tisíciletí uchovávaly východní náboženské tradice, dnes moderní kvantová fyzika dešifruje jako éterické pole, které je nositelem všech informací vetkaných do stvoření. Existují lidé, kteří mají dar se na tyto informace napojovat a do zrcadla akáši nahlížet. Jedním z nich je i autor této publikace Antonín Mareš, který spojil své síly s filozoficky orientovaným bylinářem Josefem A. Zentrichem, aby společně odpověděli na otázku co je člověk a jaké je jeho místo ve vesmírném řádu. Ve stylu tajemných setkávání Gaardnerova Sofiina světa, z nichž zaznívá téměř uchvacující naléhavost a logika Walshových Hovorů s Bohem, se může přemýšlivý čtenář pohroužit do neviditelných zákonitostí lidské evoluce, duchovní fyziky, ekonomiky či dějin našeho národa. Věříme, že se tato knížka stane ryzím českým příspěvkem k celosvětové duchovní obrodě. Hovory s Akášou - Antonín Mareš, Josef A. Zentrich od nakladatelství v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Antoním Mareš, Josef A. Zentrich. Člověk a kosmický řád. Akáša je v hinduismu chápána jako éter, nejjemnější z pěti elementů, látka, která proniká a naplňuje celý vesmír a je jedinečným nositelem života a zvuku. Buddhisté akášou rozumí spíše prostor.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.