MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Marek Waic: Tělovýchova a sport ve službách české národní emancipace

Knihy naučná literatura

Marek Waic: Tělovýchova a sport ve službách české národní emancipace

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788024622590

Tělovýchova a sport ve službách české národní emancipace - Marek Waic. Monografie je věnovaná přínosu tělesné výchovy a sportu české národní emancipaci v období od vzniku sokolské organizace v roce 1862 až do první světové války, kdy byla zakázaná činnost České obce sokolské, Českého olympijského výboru a fotbalové ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.81252

Jaké má kniha
Tělovýchova a sport ve ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Marek Waic: Tělovýchova a sport ve službách české národní emancipace

Specifikace Marek Waic: Tělovýchova a sport ve službách české národní emancipace

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 199 Kč

Monografie je věnovaná přínosu tělesné výchovy a sportu české národní emancipaci v období od vzniku sokolské organizace v roce 1862 až do první světové války, kdy byla zakázaná činnost České obce soko ... a dál?

Produkt Marek Waic: Tělovýchova a sport ve službách české národní emancipace

Marek Waic: Tělovýchova a sport ve službách české národní emancipace - parametry

Název produktu: Marek Waic: Tělovýchova a sport ve službách české národní emancipace
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 202 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tělovýchova a sport ve službách české národní emancipace - Marek Waic. Monografie je věnovaná přínosu tělesné výchovy a sportu české národní emancipaci v období od vzniku sokolské organizace v roce 1862 až do první světové války, kdy byla zakázaná činnost České obce sokolské, Českého olympijského výboru a fotbalové asociace. Ke konci 19. století již Sokol dominuje českému spolkovému životu a díky široké členské základně a mnohostranné činnosti je jeho přínos k vytváření české národní společnosti zcela mimořádný. Podobně ojedinělá je také od přelomu 19. a 20. století mise českých olympioniků, kterým se podařilo důstojně a úspěšně prezentovat na celosvětové scéně český národ jako samostatný a rovnocenný s velkými národy reprezentujícími mocné státy. Český sport od svých počátků udává ve stálém soutěžení i hašteření s rakouskoněmeckými sportovci tón sportovnímu životu podunajské monarchie a čtenáři jsou přiblížena jeho stěžejní odvětví. Jedná se o veslování, přičemž veslaři jsou průkopníky nejen národně laděného sportu, ale také klubové identity, cyklistiku, která na konci 19. století překračuje klubový rámec a kolo láká k turistice tisíce neorganizovaných sportovců, a fotbalu, jenž ve stejné době proniká na výsluní divácké popularity. Tělovýchova a sport ve službách české národní emancipace - Marek Waic od nakladatelství Karolinum v kategorii Historie a military | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Přidat recenzi pro Marek Waic: Tělovýchova a sport ve službách české národní emancipace

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.