Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Marek Šolmes Srazil: Pohádky do postýlky

Knihy pro děti a mládež

Marek Šolmes Srazil: Pohádky do postýlky cena od 0 Kč

Marek Šolmes Srazil: Pohádky do postýlky

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Anotace: Pohádky či spíše milá vyprávění Marka Srazila jsou určena dětem od tří let. Kniha oslovila již více jak deset tisíc čtenářů, stala se bestsellerem a vychází už ve třetím vydání. Krátké, upřímné, vtipné a chytré příběhy vycházejí vstříc dětskému vnímání, fantazii a hravosti. Děti v knížce poznávají nové ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Marek Šolmes Srazil: Pohádky do postýlky - parametry

Název produktu: Marek Šolmes Srazil: Pohádky do postýlky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Anotace: Pohádky či spíše milá vyprávění Marka Srazila jsou určena dětem od tří let. Kniha oslovila již více jak deset tisíc čtenářů, stala se bestsellerem a vychází už ve třetím vydání. Krátké, upřímné, vtipné a chytré příběhy vycházejí vstříc dětskému vnímání, fantazii a hravosti. Děti v knížce poznávají nové kamarády, svébytné a veselé postavičky, jimiž jsou Frněk, Duto a Tupo, Vaječnatka a Kropenatka či Wosan Gosan, jejichž jednoduše stylizované ilustrace mohou děti snadno napodobovat a rozvíjet. Pohádky jsou určené pro čtení i předčítání a obsahují i jednoduché básničky, s nimiž se setkáte i na přiloženém CD jako s písničkami. Pohádky o přátelství, vzájemném pomáhání si a umění hrát si a bavit se promlouvají k malým i velkým a jsou tím, čím by měly pohádky doopravdy být - laskavým pohlazením dětského čtenáře. Publikace: Pohádky do postýlky - Marek Šolmes Srazil. Pohádky či spíše milá povídání pro děti od 3 let + CD s vyprávěními

a písničkami. Krátké, vtipné a chytré příběhy vycházejí vstříc

dětské fantazii a hravosti. Děti v knížce poznávají veselé

postavičky, jejichž ilustrace mohou snadno napodobovat a rozvíjet.

Kniha se stala bestsellerem v internetovém nakladatelství ABZ a

dostala se mezi nejlepší české dětské knihy na světový veletrh do

Itálie. Publikace: Pohádky do postýlky - Marek Šolmes Srazil. Krátké, upřímné a chytré vypravování nezapře impozantní smysl pro dětské vnímání, fantazii a hravost. Děti se seznamují s novými kamarády, svébytnými a veselými postavičkami Frňkem, Dutem a Tupem, Vaječnatkou a Kropenatkou či Wosan Gosanem, které osobitě ztvárnil ilustrátor Dušislav Staněk a jejichž jednoduchou stylizaci mohou děti lehce napodobovat.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.