Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Marek Minář: Lidové řezbářství

Knihy

Marek Minář: Lidové řezbářství

Hodnocení: 2x
  • 4

"Lidové řezbářství : Minář Marek"Tato kniha volně navazuje na předchozí úspěšný titul "Řezbářství", kde bylo toto umělecké řemeslo popsáno všeobecně. Zde je na 700 ilustracích zpracováno široké téma evropského lidového řezbářství, které jej zachycuje v celé jeho pestrosti dané velikostí a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Lidové řezbářství
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Marek Minář: Lidové řezbářství koupíte i tady

Specifikace Marek Minář: Lidové řezbářství

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 252 Kč

Tato kniha volně navazuje na předchozí úspěšný titul "Řezbářství", kde bylo toto umělecké řemeslo popsáno všeobecně. Zde je na 700 ilustracích zpracováno široké téma evropského lidového řezbářství, kt ... a dál?

Produkt Marek Minář: Lidové řezbářství

Marek Minář: Lidové řezbářství - parametry

Název produktu: Marek Minář: Lidové řezbářství
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 252 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 47 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

"Lidové řezbářství : Minář Marek"Tato kniha volně navazuje na předchozí úspěšný titul "Řezbářství", kde bylo toto umělecké řemeslo popsáno všeobecně. Zde je na 700 ilustracích zpracováno široké téma evropského lidového řezbářství, které jej zachycuje v celé jeho pestrosti dané velikostí a rozmanitostí našeho kontinentu. Důraz je kladen na české země a země střední Evropy. Cílem knihy je seznámení s technologií tohoto řemesla, k čemuž má napomoci řada ilustrovaných návodů. S jejich pomocí se zájemce o řezbářství seznámí s postupy vedoucími k vytvoření řady zajímavých předmětů zobrazených v kapitole "Výrobky", která může sloužit jako inspirační zdroj.Z obsahuTECHNOLOGIE Dřevo Druhy dřeva Skladování dřeva Základní řezy ve dřevě Nástroje Nože Dláta Ostatní řezbářské nástroje Vyřezávané řezbářské nástroje Držení nástrojů Uchycení dřeva Zásady broušení Pracovní postupy Linka Vrubořez Tvarování průchozích otvorů Lišty Stromečky Vařečka, lžíce Nízký reliéf Forma na těsto Mísa Listy Dřeváky Ptactvo Zvířectvo Figura Paže Dlaň, prsty Hlava Vlasy Drapérie Vykládání dřevem Vybíjení kovem Vylévání cínem Povrchové úpravy Malování Vypalování Zakuřování Základy restaurování VÝROBKY DůmTrámy a sloupy Štíty a stěny Střechy Branky Dveře Okna NábytekLavice Židle Křesla Stoly Truhly Skříňky Skříně Postele Kolébky Konzoly, police Lžičníky Svícny Hodiny Kazety NádobíLžíce Nádoby Naběračky Slánky HospodářstvíVálečky Formy Lisy Přeslice Mandlovací prkna, písty Džbery Sudy Úly Pouzdra na brousky a kosy Jha Zvonce Nářadí, nástroje Užitkové figury Doprava Obuv Dopravní prostředky Hole Víra Sakrální sochy Předkřesťanské idoly Náhrobky Betlémové figurky Lidová religionistika Řezby ve sklenicích Zábava Sochy Hudební nástroje Masky Řehtačky Hračky Loutky Štufenverky Fajfky Myslivost Hlavolamy Slovníček Literatura


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.