Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Marek Loužek: Marie Terezie - 300 let od narození

Knihy

Marek Loužek: Marie Terezie - 300 let od narození

Hodnocení: 0x
  • 4

Marie Terezie – 300 let od narození Tři sta let od narození Marie Terezie je výročím, které by rozhodně nemělo zapadnout. Když Marie Terezie nastupovala k moci, stala se sice panovnicí obrovské říše, která však připomínala spíše kolos na hliněných nohou. Monarchie nebyla vnitřně jednotná a státní pokladna byla ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88269
skladem

Jaké má kniha
Marie Terezie - 300 let..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Marek Loužek: Marie Terezie - 300 let od narození koupíte i tady

Specifikace Marek Loužek: Marie Terezie - 300 let od narození

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 101 Kč

Tři sta let od narození Marie Terezie je výročím, které by rozhodně nemělo zapadnout. Když Marie Terezie nastupovala k moci, stala se sice panovnicí obrovské říše, která však připomínala spíše kolos na hliněných nohou. Monarchie nebyla vnitřně jednotná a státní pokladna byla prázdná. Marie Terezie proto musela prosadit finanční a správní reformy, které by připravily cestu modernizaci země. Institut Václava Klause na ni vzpomíná novým sborníkem. Do sborníku přispěli Jiří Weigl, Jan Sechter, Ferdinand » ... a dál?

Produkt Marek Loužek: Marie Terezie - 300 let od narození

Marek Loužek: Marie Terezie - 300 let od narození - parametry

Název produktu: Marek Loužek: Marie Terezie - 300 let od narození
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 101 Kč
Maximální cena: 165 Kč
Ušetríte až: 64 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Marie Terezie – 300 let od narození Tři sta let od narození Marie Terezie je výročím, které by rozhodně nemělo zapadnout. Když Marie Terezie nastupovala k moci, stala se sice panovnicí obrovské říše, která však připomínala spíše kolos na hliněných nohou. Monarchie nebyla vnitřně jednotná a státní pokladna byla prázdná. Marie Terezie proto musela prosadit finanční a správní reformy, které by připravily cestu modernizaci země. Institut Václava Klause na ni vzpomíná novým sborníkem. Do sborníku přispěli Jiří Weigl, Jan Sechter, Ferdinand Trauttsmannsdorff, Jaroslav Čechura, Jindřich Forejt, Karl Vocelka, Vladimír Liška, Milan Hlavačka, Eduard Maur, Josef Pekař, Václav Junek a Michal Skořepa. V příloze Pragmatická sankce z 19. dubna 1713, patent Marie Terezie o všeobecném školním řádu a robotní patent. Nechybí ani reprodukce barevných obrazů Marie Terezie. Editorem je Marek Loužek. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Historie a military | Historické osobnosti | České a slovenské osobnosti od Institut Václava Klause naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.