Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Marek Lampart: Chcete se dostat na ekonomickou fakultu? 1. díl. Matematika

Učebnice/Odborná literatura

Marek Lampart: Chcete se dostat na ekonomickou fakultu? 1. díl. Matematika

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Chcete se dostat na ekonomickou fakultu? (1.díl) - Matematika - 2. vydání. Matematika - kniha je jedinečnou pomůckou, která má sloužit především středoškolským studentům při jejich přípravě pro přijímací zkoušky na vysoké školy ekonomického a technického směru, a to v oblasti matematiky. Neocenitelnou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Chcete se dostat na eko..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Marek Lampart: Chcete se dostat na ekonomickou fakultu? 1. díl. Matematika koupíte i tady

Specifikace Marek Lampart: Chcete se dostat na ekonomickou fakultu? 1. díl. Matematika

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 131 Kč

Matematika - kniha je jedinečnou pomůckou, která má sloužit především středoškolským studentům při jejich přípravě pro přijímací zkoušky na vysoké školy ekonomického a technického směru, a to v oblasti matematiky. Neocenitelnou pomůckou je publikace také při přípravě k maturitě. Publikace nabízí, kromě teoretického vysvětlení dané problematiky a řešených vzorových příkladů, více jak 600 dalších příkladů z přijímacích zkoušek včetně řešení. Je zde podrobně popsána problematika čísel a algebraických výrazů, » ... a dál?

Produkt Marek Lampart: Chcete se dostat na ekonomickou fakultu? 1. díl. Matematika

Marek Lampart: Chcete se dostat na ekonomickou fakultu? 1. díl. Matematika - parametry

Název produktu: Marek Lampart: Chcete se dostat na ekonomickou fakultu? 1. díl. Matematika
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 131 Kč
Maximální cena: 216 Kč
Ušetríte až: 85 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Chcete se dostat na ekonomickou fakultu? (1.díl) - Matematika - 2. vydání. Matematika - kniha je jedinečnou pomůckou, která má sloužit především středoškolským studentům při jejich přípravě pro přijímací zkoušky na vysoké školy ekonomického a technického směru, a to v oblasti matematiky. Neocenitelnou pomůckou je publikace také při přípravě k maturitě. Publikace nabízí, kromě teoretického vysvětlení dané problematiky a řešených vzorových příkladů, více jak 600 dalších příkladů z přijímacích zkoušek včetně řešení. Je zde podrobně popsána problematika čísel a algebraických výrazů, komplexních čísel, funkcí, rovnic a nerovnic, posloupností a řad, kombinatoriky, analytické geometrie, kuželoseček apod. Určeno: Vysoká škola ekonomická v Praze, Ekonomická fakulta VŠB-TU Ostrava, Obchodně-podnikatelská fakulta SU Karviná, Fakulta managementu UTB ve Zlíně, Fakulta podnikatelská VUT v Brně, Vysoká škola podnikání a další vysoké školy ekonomického směru. 2. vydání Publikace: Chcete se dostat na ekonomickou fakultu? (1.díl) - Matematika - 2. vydání. Kniha je jedinečnou pomůckou určenou uchazečům o studium na ekonomických fakultách, obsahuje teoretické shrnutí problematiky + 600 příkladů z minulých přijímacích zkoušek s řešením. Chcete se dostat na ek.f.1-2v - matematika - Edice: Přijímací zkoušky na vysoké školy - Institut vzdělávání Sokrates - Jazyk: CZ matematikaInstitut vzdělávání Sokrates, edice Přijímací zkoušky na vysoké školyKniha, čeština, 188 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.