Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Marek Kolařík: Interakční psychologický výcvik pro praxi

Učebnice/Odborná literatura

Marek Kolařík: Interakční psychologický výcvik pro praxi

Hodnocení: 1x
  • 4

Nové hry pro výcvikové skupiny. Kniha navazuje na autorovu úspěšnou publikaci Interakční psychologický výcvik. V kategoriích „seznámení“, „spolupráce“, „komunikace“, „důvěra“ a „sebepoznání“ autor uvádí téměř dvě stě nových sociálně-interakčních technik pro práci s výcvikovými skupinami. Vedoucím i členům těchto ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.7809
skladem

Jaké má kniha
Interakční psychologick..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Marek Kolařík: Interakční psychologický výcvik pro praxi koupíte i tady

Specifikace Marek Kolařík: Interakční psychologický výcvik pro praxi

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 183 Kč

Kniha navazuje na autorovu úspěšnou publikaci Interakční psychologický výcvik (Grada Publishing, 2011). V kategoriích „seznámení“, „spolupráce“, „komunikace“, „důvěra“ a „sebepoznání“ autor uvádí témě ... a dál?

Produkt Marek Kolařík: Interakční psychologický výcvik pro praxi

Marek Kolařík: Interakční psychologický výcvik pro praxi - parametry

Název produktu: Marek Kolařík: Interakční psychologický výcvik pro praxi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 183 Kč
Maximální cena: 218 Kč
Ušetríte až: 35 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nové hry pro výcvikové skupiny. Kniha navazuje na autorovu úspěšnou publikaci Interakční psychologický výcvik. V kategoriích „seznámení“, „spolupráce“, „komunikace“, „důvěra“ a „sebepoznání“ autor uvádí téměř dvě stě nových sociálně-interakčních technik pro práci s výcvikovými skupinami. Vedoucím i členům těchto skupin srozumitelnou formou předkládá další možnosti pro rozšíření jejich aktivit, například v oblasti vzájemného poznávání s ostatními, zlepšování komunikačních dovedností nebo sebepoznání. Kniha je určena především studentům psychologie, pedagogiky a příbuzných oborů, bude však užitečnou pomůckou a inspirací i pro vedoucí různých typů výcvikových skupin, kteří chtějí obohatit svou dosavadní práci v oborech, kde je poznávání sebe sama a zkvalitňování mezilidských vztahů nezbytné. Z obsahu ÚVOD 1. SEZNÁMENÍ 2. HŘÍČKY NA ROZPROUDĚNÍ A UKLIDNĚNÍ 3. SPOLUPRÁCE 4. KOMUNIKACE VERBÁLNÍ 5. KOMUNIKACE NEVERBÁLNÍ 6. DŮVĚRA 7. SEBEPOZNÁNÍ 7.1 Přátelství 7.2 Rodinné vztahy 7.2.1 Pořadí narození sourozenců 7.2.2 Co je to rodina? 7.2.3 Rozvody 7.2.4 Mýty v rodině 7.3 Smrt a umírání 7.4 Vztah k sobě 7.5 Návykové látky 7.6 Sexualita 7.7 Vztahy s okolím 7.8 Rituály a výročí 7.9 Práce s časem, význam času v životě 7.10 Odpuštění 7.10.1 Struktura a formy odpuštění 7.10.2 Bariéry odpuštění 7.10.3 Mediátory odpuštění 7.11 Celodenní hry PŘÍLOHA 1 PŘÍLOHA 2 SEZNAM HER POUŽITÉ ZDROJE A LITERATURA SHRNUTÍ SUMMARY REJSTŘÍK


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.