Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Marek Juráš, Renáta Šínová: Účastenství v civilním soudním řízení

Učebnice/Odborná literatura

Marek Juráš, Renáta Šínová: Účastenství v civilním soudním řízení

Hodnocení: 1x
  • 5

Účastenství v civilním soudním řízení - Marek Juráš, Renáta Šínová . Monografie komplexně zpracovává problematiku účastenství v civilním soudním řízení podle právní úpravy účinné od 1. 1. 2014, tedy podle rekodifikační novely občanského soudního řádu a nového zákona o zvláštních řízeních soudních. Soustředí se na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.95068
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Marek Juráš, Renáta Šínová: Účastenství v civilním soudním řízení koupíte i tady

Specifikace Marek Juráš, Renáta Šínová: Účastenství v civilním soudním řízení

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 285 Kč

Kniha – autor Marek Juráš; Renáta Šínová, 256 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá. Monografie komplexně zpracovává problematiku účastenství v civilním soudním řízení podle právní úpravy účinné od 1. 1. 2014, tedy podle rekodifikační novely občanského soudního řádu a nového zákona o zvláštních řízeních soudních. Soustředí se na vymezení pojmu účastníka a jeho zákonné definice, jakož i na předpoklady účastenství. Dále vykládá instituty procesního společenství účastníků, přistoupení a změny účastníků, hlavní » ... a dál?

Produkt Marek Juráš, Renáta Šínová: Účastenství v civilním soudním řízení

Marek Juráš, Renáta Šínová: Účastenství v civilním soudním řízení - parametry

Název produktu: Marek Juráš, Renáta Šínová: Účastenství v civilním soudním řízení
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 285 Kč
Maximální cena: 390 Kč
Ušetríte až: 105 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Účastenství v civilním soudním řízení - Marek Juráš, Renáta Šínová . Monografie komplexně zpracovává problematiku účastenství v civilním soudním řízení podle právní úpravy účinné od 1. 1. 2014, tedy podle rekodifikační novely občanského soudního řádu a nového zákona o zvláštních řízeních soudních. Soustředí se na vymezení pojmu účastníka a jeho zákonné definice, jakož i na předpoklady účastenství. Dále vykládá instituty procesního společenství účastníků, přistoupení a změny účastníků, hlavní a vedlejší intervence a procesního nástupnictví. Samostatná kapitola je věnována zvláštním procesním subjektům, jako je státní zastupitelství či Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových. Zvláštností knihy jsou komparace s jinými právními úpravami včetně právní regulace Ruska. Publikace nabízí řešení problémů současných civilněprocesních norem, které stále nesou stopy historických okolností svého vzniku, a slouží tak jako účelný zdroj informací pro odbornou právnickou veřejnost. Účastenství v civilním soudním řízení - Marek Juráš, Renáta Šínová od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.