Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Marcin Przybyłek: Gamedek - Hranice reality

Próza - beletrie

Marcin Przybyłek: Gamedek - Hranice reality

Hodnocení: 1x
  • 4

První kniha série Gamedec. Lidstvo konce 22. století je rozděleno: jedni žijí v reálu, druzí si vybírají síť. Hry uspokojují všechny lidské potřeby. Ať už jsou to kosmická dobrodružství, romantika, sex, e-sporty, nelegální lovecké výpravy... Tam, kde jsou lidé, se objevují i problémy. Řeší je Torkil Aymore. Detektiv ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Marcin Przybyłek: Gamedek - Hranice reality koupíte i tady

Specifikace Marcin Przybyłek: Gamedek - Hranice reality

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 150 Kč

Lidstvo konce 22. století je rozděleno: jedni žijí v reálu, druzí si vybírají síť. Hry uspokojují všechny lidské potřeby. Ať už jsou to kosmická dobrodružství, romantika, sex, e-sporty, nelegální love ... a dál?

Produkt Marcin Przybyłek: Gamedek - Hranice reality

Marcin Przybyłek: Gamedek - Hranice reality - parametry

Název produktu: Marcin Przybyłek: Gamedek - Hranice reality
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 150 Kč
Maximální cena: 229 Kč
Ušetríte až: 79 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • První kniha série Gamedec. Lidstvo konce 22. století je rozděleno: jedni žijí v reálu, druzí si vybírají síť. Hry uspokojují všechny lidské potřeby. Ať už jsou to kosmická dobrodružství, romantika, sex, e-sporty, nelegální lovecké výpravy... Tam, kde jsou lidé, se objevují i problémy. Řeší je Torkil Aymore. Detektiv v síti. Gamedek. Svět her dělí od skutečnosti velmi tenká hranice. Torkil Aymore, Gamedek, ji mnohokrát překročil. Každý detail má význam. Tak se rozhlédni. Jsi si jistý, že se nacházíš v reálů? Možná najdeš odpověď. Připoj se k síti. Neboj se. Pokud se objeví problém, pomůže ti Gamedek. Poviedky: - Opičí past (Małpia pułapka) - Bludný kruh (Błędne koło) - Profesionál (Zawodowiec) - Adelheimův syndrom (Syndrom Adelheima) - Rajská pláž (Rajska Plaża) - Hranice reality (Granica rzeczywistości) - Lov (Polowanie) - Finta (Finta) - Flashback (Flashback) - Třetí listopadu (3 listopada) - Tma (Mrok) - Anna (Anna) Lidstvo je na sklonku dvaadvacátého století rozděleno na ty, co žijí v realitě a ty, co si vybrali raději síť. Hry uspokojují všechny lidské touhy i potřeby - vesmírné lety i pohádkové příběhy, e-sportovní arény, prokleté domy, nelegální lovecké terény i města úchylných lidí… Tam, kde jsou lidé, se přirozeně objevují i četné problémy. Řeší je Torkil Aymore. Herní detektiv. Gamedek.
  • Svět her dělí od skutečnosti jen velmi tenká hranice. Gamedek ji překročil mnohokrát. Každý detail je důležitý. Rozhlédni se kolem. Jsi si jistý, že se nacházíš v realitě? Nespěchej. Pomalu otevři knihu. Možná v ní najdeš odpověď. Vstup do sítě. Neměj strach. Když se dostaneš do potíží, pomůže ti Gamedek.

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.