MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dýchání » Srovnání cen Mar Rhino 0.1% Nosní Sprej 15 ml

Léky na dýchání

Mar Rhino 0.1% Nosní Sprej 15 ml

Hodnocení: 5x
  • 4

Přípravek se používá ke snížení otoku nosní sliznice při akutní rýmě, při záchvatu nadměrné tvorby hlenu způsobeného rýmou a při alergické rýmě. Pro dospělé, mladistvé a děti od 7 let. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE mar rhino 0,1%, nosní sprej (Xylometazolini hydrochloridum) Přečtěte si pozorně tuto ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8019
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Mar Rhino 0.1% Nosní Sprej 15 ml

Specifikace Mar Rhino 0.1% Nosní Sprej 15 ml

Kategorie Léky na dýchání
Výrobce STADA PHARMA
Nejnižší cena 65 Kč

Mar rhino 0,1% nosní sprej snižuje otok nosní sliznice, usnadňuje dýchání nosem a zlepšuje uvolnění hlenů. Účinek nastupuje obvykle za 5-10 minut. Přípravek Mar rhino 0,1% nosní sprej se používá k uvolnění ucpaného nosu při akutní rýmě, při záchvatu nadměrné tvorby hlenu v nosu a jeho ucpáním způsobeném rýmou a při alergické rýmě. Dále pak urychluje uvolnění hlenů při zánětu vedlejších nosních dutin a při zánětu Eustachovy trubice společně s rýmou. Mar rhino 0,1% nosní sprej je určen pro dospělé, dospívající a » ... a dál?

Produkt Mar Rhino 0.1% Nosní Sprej 15 ml

Mar Rhino 0.1% Nosní Sprej 15 ml - parametry

Název produktu: Mar Rhino 0.1% Nosní Sprej 15 ml
Výrobce: STADA PHARMA
Minimální cena: 65 Kč
Maximální cena: 117 Kč
Ušetríte až: 52 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 5 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přípravek se používá ke snížení otoku nosní sliznice při akutní rýmě, při záchvatu nadměrné tvorby hlenu způsobeného rýmou a při alergické rýmě. Pro dospělé, mladistvé a děti od 7 let. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE mar rhino 0,1%, nosní sprej (Xylometazolini hydrochloridum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek mar rhino 0,1% nosní sprej musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 5 dnů, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to

svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: Co je mar rhino 0,1% nosní sprej a k čemu se používá Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete mar rhino 0,1% nosní sprej užívat Jak se mar rhino 0,1% nosní sprej používá Možné nežádoucí účinky Uchovávání přípravku mar rhino 0,1% nosní sprej Další informace 1. Co je mar rhino 0,1% nosní sprej a k čemu se používá Přípravek mar rhino 0,1% nosní sprej patří do skupiny léků nazývaných otorinolaryngologika. Xylometazolin, léčivá látka přípravku, způsobuje v místě svého účinku stažení cév, tím snižuje otok sliznic a následně usnadňuje dýchání nosem a zlepšuje uvolnění hlenů. Nástup účinku se obvykle dostaví za 5-10 minut. Přípravek mar rhino 0,1% nosní sprej se používá ke snížení otoku nosní sliznice při akutní rýmě, při záchvatu nadměrné tvorby hlenu způsobeného rýmou a při alergické rýmě, k urychlení uvolnění hlenů při zánětu vedlejších dutin nosních a při zánětu Eustachovy trubice společně s rýmou. Přípravek je určen pro dospělé, mladistvé a děti od 7 let. 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete lék mar rhino 0,1% nosní sprej užívat Neužívejte mar rhino 0,1% nosní sprej pokud - trpíte přecitlivělostí na jakoukoliv složku obsaženou v léku mar rhino 0,1% nosní sprej - máte suchý zánět nosní sliznice (rhinitis sicca). Lék není vhodný pro děti do 7 let. Zvláštní opatrnosti při použití přípravku mar rhino 0,1% nosní sprej je zapotřebí Přípravek užívejte jen se souhlasem lékaře v těchto případech - jste léčeni některými léky proti depresi (inhibitory monoaminooxidázy) nebo jinými léky s možným zvýšením krevního tlaku; - trpíte zvýšeným nitroočním tlakem, zejména pokud máte zelený zákal (glaukom) s úzkým úhlem; - trpíte závažným onemocněním oběhového systému (např. ischemická choroba srdeční, vysoký krevní tlak); - trpíte feochromocytomem (nádor dřeně nadledvin, který způsobuje zvýšení krevního tlaku); - máte některé poruchy látkové výměny (zvýšená funkce štítné žlázy,

cukrovka). Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky:


Přidat recenzi pro Mar Rhino 0.1% Nosní Sprej 15 ml

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.