MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Manuela Oetinger: Myšlenka

Knihy naučná literatura

Manuela Oetinger: Myšlenka

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788073592622

Publikace: Myšlenka – mocná síla - Manuela Oetingerová. Že lidská mysl má nepoměrně větší moc, než jsme se ještě donedávna domnívali, uznávají dnes i mnozí vědci. Projevuje se to zejména v lékařství, ale začínají se objevovat i odkazy na souvislost s kvantovou fyzikou. Jak toho ale máme využít v normálním životě? ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Myšlenka
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Manuela Oetinger: Myšlenka

Specifikace Manuela Oetinger: Myšlenka

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 66 Kč

Vliv našich myšlenek je mnohem větší, než by se mohlo zdát. Mohou doslova měnit svět. Že lidská mysl má nepoměrně větší moc, než jsme se ještě donedávna domnívali, uznávají dnes i mnozí vědci. Projevu ... a dál?

Produkt Manuela Oetinger: Myšlenka

Manuela Oetinger: Myšlenka - parametry

Název produktu: Manuela Oetinger: Myšlenka
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 66 Kč
Maximální cena: 90 Kč
Ušetríte až: 24 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Myšlenka – mocná síla - Manuela Oetingerová. Že lidská mysl má nepoměrně větší moc, než jsme se ještě donedávna domnívali, uznávají dnes i mnozí vědci. Projevuje se to zejména v lékařství, ale začínají se objevovat i odkazy na souvislost s kvantovou fyzikou. Jak toho ale máme využít v normálním životě? Tahle kniha vám s tím nejen poradí, ale ještě i dopodrobna vysvětlí, jak to všechno vlastně funguje. Proč celá naše planeta stojí na prahu významné duchovní proměny. Co jsou tzv. myšlenková pole či vzorce a jak pracují, ale hlavně jak se vlivu těch nežádoucích zbavit a ty správné myšlenky posílit. Dovíme se také, jak se bránit cizím myšlenkovým vlivům, jak překonat škodlivá pouta z minulosti a co dělat, abychom se stali nejen lepšími, ale i šťastnějšími. Publikace: Myšlenka – mocná síla - Manuela Oetingerová. Tracklist: 01. Nasty Attitude 02. Spoon Calls Hootie 03. Trouble In Mind 04. Lonely Boy Blues 05. Come On Over To My House 06. Hometown Blues 07. Walking 08. The Jumpin` Blues 09. When I`ve Been Drinking 10. Fore Day Rider 11. New Confessin` The Blues 12. Red River Blues 13. Baby Heart Blues 14. Cryin` Won`t Make Me Stay 15. Hootie`s Ignorant Oil 16. One Woman`s Man 17.Confessin` The Blues 18. Hootie Blues Myšlenka: Mocná síla - Manuela Oetingerová Vliv našich myšlenek je mnohem větší, než by se mohlo zdát. Mohou doslova měnit svět. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Esoterika a duchovní svět od Metafora naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Manuela Oetinger: Myšlenka

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.