Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Manish Patel: SAP ERP Financials

Učebnice/Odborná literatura

Manish Patel: SAP ERP Financials

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: SAP ERP Financials - Manish Patel. Jste účetní, manažer, ekonom nebo jste odpovědní za finanční politiku firmy? Hledáte konkrétní řešení týkající se SAP ERP Financials? V této knize najdete vše, co budete pro každodenní práci s komponentami tohoto produktu potřebovat. Zkušený autor vám ukáže, jak můžete ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83783

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Manish Patel: SAP ERP Financials

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 201 Kč

Publikace: SAP ERP Financials - Manish Patel. Jste účetní, manažer, ekonom nebo jste odpovědní za finanční politiku firmy? Hledáte konkrétní řešení týkající se SAP ERP Financials? V této knize najdete vše, co budete pro každodenní práci s komponentami tohoto produktu potřebovat. Zkušený autor vám ukáže, jak můžete pomocí komponent SAP ERP Financials zvýšit nejen svou produktivitu, ale i efektivitu lidí, s nimiž na správě financí podniku spolupracujete. V knize najdete stovky postupů a návodů. Autor vám názorně » ... a dál?

Produkt Manish Patel: SAP ERP Financials

Manish Patel: SAP ERP Financials - parametry

Název produktu: Manish Patel: SAP ERP Financials
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 201 Kč
Maximální cena: 234 Kč
Ušetríte až: 33 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: SAP ERP Financials - Manish Patel. Jste účetní, manažer, ekonom nebo jste odpovědní za finanční politiku firmy? Hledáte konkrétní řešení týkající se SAP ERP Financials? V této knize najdete vše, co budete pro každodenní práci s komponentami tohoto produktu potřebovat. Zkušený autor vám ukáže, jak můžete pomocí komponent SAP ERP Financials zvýšit nejen svou produktivitu, ale i efektivitu lidí, s nimiž na správě financí podniku spolupracujete. V knize najdete stovky postupů a návodů. Autor vám názorně předvede, jak řídit hotovost, likviditu a kapitál podniku, jak připravovat výkazy vyhodnocující náklady na obrat, jak vést účetnictví hlavní knihy, odběratelů či dodavatelů, jak spravovat daňové a bankovní účetnictví, jak plánovat a sledovat veškeré kapitálové investice, jak účtovat a proplácet cestovní náhrady na služební cesty a mnoho dalších postupů. Připraveny jsou pro vás i návody pro interní účetnictví neboli controlling, plánování a sestavování rozpočtů, správu investičních, výrobních či režijních aktivit podniku a mnohé další. Kniha se mimo jiné věnuje následujícím komponentám SAP ERP Financials: - FI-GL – záznam účetních výkazů a jejich příprava pro vedení podniku - FI-AR – správa faktur, plateb a dalších obchodních aktivit - FI-BL – bankovní účetnictví (hotovostní platby, zpracování doručených šeků atd.) - IM – řízení, plánování a vyhodnocování investic - FI-AA – správa investičního majetku od jeho pořízení až po jeho zrušení - PY – zúčtování mezd a platů, správa a výpočet všech součástí výplat - Project Accounting – vyhodnocování výnosů a nákladů na projekty - CO-PC – plánování, správa, výpočet a analýza nákladů výroby a služeb - CO-PA – analýza ziskovosti podle výrobků, zákazníků a dalších kritérií - FIN-FSCM – optimalizace finančních a informačních toků České vydání knihy navíc vyniká výborným překladem a dokonalou lokalizací všech témat pro české čtenáře. Na konci knihy také naleznete velmi užitečný slovníček obsahující definice použitých pojmů. O autorovi: Manish B. Patel má s řešením SAP ERP Financials více než desetileté zkušenosti jako SAP Financial Consultant. Ve školicích centrech vede kurzy týkající se základního jmění, účetních knih a konsolidace právních závazků. Publikace: SAP ERP Financials - Manish Patel.Manish PatelPodrobná uživatelská příručkaCPress 2010Kniha, čeština, 464 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.