Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Manfréd Dimde: Čtvrtá pyramida - Na stopě tajemství z Gízy

Knihy naučná literatura

Manfréd Dimde: Čtvrtá pyramida - Na stopě tajemství z Gízy

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Čtvrtá pyramida - Na stopě tajemství z Gízy - Manfréd Dimde. Cheops, Chefrén, Menkuareos – tak jsou pojmenovány tři pyramidy, které se tyčí na plošině u Gízy. Badatelé a vědci již dlouho přemýšlejí, k jakému účelu byly tyto monumentální stavby zhotoveny. Opravdu vynakládali tak obrovské náklady pouze na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79072

Jaké má kniha
Čtvrtá pyramida - Na st..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Manfréd Dimde: Čtvrtá pyramida - Na stopě tajemství z Gízy

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 209 Kč

Cheops, Chefrén, Menkuareos – tak jsou pojmenovány tři pyramidy, které se tyčí na plošině u Gízy. Badatelé a vědci již dlouho přemýšlejí, k jakému účelu byly tyto monumentální stavby zhotoveny. Opravdu vynakládali tak obrovské náklady pouze na stavbu hrobek? Sloužily tyto stavby astronomickým účelům? Byl v geometricky uspořádaném areálu v Gíze prostor pro další stavbu? Stála zde snad kdysi čtvrtá pyramida? Faktem je, že se objevily doklady o její existenci. Z vyobrazení na sedm tisíc let staré váze jsou patrné » ... a dál?

Produkt Manfréd Dimde: Čtvrtá pyramida - Na stopě tajemství z Gízy

Manfréd Dimde: Čtvrtá pyramida - Na stopě tajemství z Gízy - parametry

Název produktu: Manfréd Dimde: Čtvrtá pyramida - Na stopě tajemství z Gízy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 209 Kč
Maximální cena: 209 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Čtvrtá pyramida - Na stopě tajemství z Gízy - Manfréd Dimde. Cheops, Chefrén, Menkuareos – tak jsou pojmenovány tři pyramidy, které se tyčí na plošině u Gízy. Badatelé a vědci již dlouho přemýšlejí, k jakému účelu byly tyto monumentální stavby zhotoveny. Opravdu vynakládali tak obrovské náklady pouze na stavbu hrobek? Sloužily tyto stavby astronomickým účelům? Byl v geometricky uspořádaném areálu v Gíze prostor pro další stavbu? Stála zde snad kdysi čtvrtá pyramida? Faktem je, že se objevily doklady o její existenci. Z vyobrazení na sedm tisíc let staré váze jsou patrné čtyři pyramidy, stejně jako na mozaice v mešitě sultána Hasana v Káhiře. Pokud je pravda, že na planině u Gízy kdysi skutečně stály čtyři pyramidy, k jakému účelu potom sloužila ta čtvrtá? A proč byla zdánlivě beze stop odstraněna? Zbořili pyramidu sami její stavitelé z důvodů, že nedokázali ovládnout síly, které tyto pyramidy vyzařovaly? Odpovědi etablované vědy mají mnoho mezer. Publikace: Čtvrtá pyramida - Na stopě tajemství z Gízy - Manfréd Dimde. Manfréd DimdeNa stopě tajemství z GízyNS SVOBODA 2008, edice Záhady a tajemnoKniha, čeština, 224 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.