Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Management Press VEDENÍ RYCHLOSTÍ RŮSTU

Knihy

Management Press VEDENÍ RYCHLOSTÍ RŮSTU

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace amerických autorek analyzuje tři etapy růstu firmy, počínaje etapami počátečního a rychlého růstu, kdy je nutné soustředit se zvláště na vytváření týmů, plánování, delegování pravomocí či efektivní komunikaci, až po fázi trvalého růstu, v níž je třeba vzdát se řízení každodenního chodu firmy a stát se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Management Press VEDENÍ RYCHLOSTÍ RŮSTU koupíte i tady

Specifikace Management Press VEDENÍ RYCHLOSTÍ RŮSTU

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 229 Kč

Publikace amerických autorek analyzuje tři etapy růstu firmy, počínaje etapami počátečního a rychlého růstu, kdy je nutné soustředit se zvláště na vytváření týmů, plánování, delegování pravomocí či ef ... a dál?

Produkt Management Press VEDENÍ RYCHLOSTÍ RŮSTU

Management Press VEDENÍ RYCHLOSTÍ RŮSTU - parametry

Název produktu: Management Press VEDENÍ RYCHLOSTÍ RŮSTU
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 229 Kč
Maximální cena: 364 Kč
Ušetríte až: 135 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace amerických autorek analyzuje tři etapy růstu firmy, počínaje etapami počátečního a rychlého růstu, kdy je nutné soustředit se zvláště na vytváření týmů, plánování, delegování pravomocí či efektivní komunikaci, až po fázi trvalého růstu, v níž je třeba vzdát se řízení každodenního chodu firmy a stát se iniciátorem změn a ochráncem firemní kultury. Každá etapa obsahuje kromě charakteristiky základních činností a odpovídajícího stylu vedení i varovné signály upozorňující na to, že je třeba změnit svou manažerskou roli, abyste firmu úspěšně provedli všemi změnami a etapami růstu. Kniha je obohacena o zkušenosti více než 500 podnikatelů, kteří odhalují tajemství vedení lidí a trvalého růstu svých firem, a odpovídá tak na otázku, jak se musí vedení modifikovat, aby stačilo vývoji firmy, resp. aby jej také dokázalo cílevědomě řídit. Umění řídit rozvoj vlastní firmy je jednou z obtížných otázek moderního podnikového managementu. Americké autorky Katherine Catlin a Jana Matthews ve své knize "Vedení rychlostí růstu", kterou s podtitulem "Proměny role a odpovědnosti šéfa v procesu rozvoje podniku" v českém překladu vydává nakladatelství Management Press, charakterizují hlavní růstové fáze podniku a ukazují, jak se jim musí přizpůsobovat i styl řízení, chtějí-li perspektivně myslící podnikatelé a manažeři dokázat udržovat tempo v ...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.