Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Management Press Monetární ekonomie v malé otevřené ekonomice - Martin Mandel, Vladimír Tomšík

Učebnice/Odborná literatura

Management Press Monetární ekonomie v malé otevřené ekonomice - Martin Mandel, Vladimír Tomšík cena od 0 Kč

Management Press Monetární ekonomie v malé otevřené ekonomice - Martin Mandel, Vladimír Tomšík

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace se v hlavním plánu zaměřuje na analýzu monetárních procesů v malé otevřené ekonomice. Některé kapitoly se však věnují i problematice teorie a praxe konvergenčního procesu tranzitivních ekonomik s důrazem na otázky měnové politiky. Snahou autorů bylo napsat text, který by nebyl pouhým didaktickým ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Management Press Monetární ekonomie v malé otevřené ekonomice - Martin Mandel, Vladimír Tomšík - parametry

Název produktu: Management Press Monetární ekonomie v malé otevřené ekonomice - Martin Mandel, Vladimír Tomšík
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace se v hlavním plánu zaměřuje na analýzu monetárních procesů v malé otevřené ekonomice. Některé kapitoly se však věnují i problematice teorie a praxe konvergenčního procesu tranzitivních ekonomik s důrazem na otázky měnové politiky. Snahou autorů bylo napsat text, který by nebyl pouhým didaktickým výkladem různých teoretických směrů z oblasti monetární ekonomie, ale který by syntetizoval problémy měnové teorie a politiky a empirického výzkumu. Proto kniha vedle základního teoretického výkladu obsahuje i řadu tematických boxů, jejichž cílem je čtenáři přiblížit aktuální problémy spojené s realizací měnové politiky v malé otevřené ekonomice. Vlastní text je dále doplněn velkým množstvím grafů a tabulek, které se opírají o vlastní ekonometrický výzkum autorů knihy a o výsledky výzkumných statí publikovaných v české a světové odborné literatuře.Kniha je určena posluchačům magisterského studia vysokých škol ekonomického zaměření, jakož i pracovníkům z hospodářské praxe a státní správy, kteří se zabývají problematikou makroekonomických analýz.Tematicky publikace pokrývá problematiku rovnováhy platební bilance (část první), výběr z problematiky teorie měnových kursů (část druhá) a hlavní vývojové fáze měnové politiky v České republice za období let 1993–2003 (část třetí). Pro lepší orientaci čtenáře v textu je na konci knihy připojen jmenný a věcný rejstřík i souhrnný seznam obrázků a tabulek.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.