Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Management kvality, environmentu a bezpečnosti práce

Učebnice/Odborná literatura

Management kvality, environmentu a bezpečnosti práce

Hodnocení: 1x
  • 4

Druhé, aktualizované vydání publikace Jaromíra Vebera, Aleny Pláškové a Marie Hůlové Management kvality, environmentu a bezpečnosti práce, kterou s podtitulem Legislativa, systémy, metody, praxe připravilo nakladatelství Management Press (brož., 360 str., doporučená cena 539Kč), reaguje na aktuální požadavky praxe ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Management kvality, env..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Management kvality, environmentu a bezpečnosti práce koupíte i tady

Specifikace Management kvality, environmentu a bezpečnosti práce

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 387 Kč

Obsahem nové knihy kolektivu zkušených autorů a předních domácích odborníků je především výklad manažerských systémů zaměřených na kvalitu, environment a bezpečnost práce, jak vyplývají z požadavků me ... a dál?

Produkt Management kvality, environmentu a bezpečnosti práce

Management kvality, environmentu a bezpečnosti práce - parametry

Název produktu: Management kvality, environmentu a bezpečnosti práce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 387 Kč
Maximální cena: 539 Kč
Ušetríte až: 152 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Druhé, aktualizované vydání publikace Jaromíra Vebera, Aleny Pláškové a Marie Hůlové Management kvality, environmentu a bezpečnosti práce, kterou s podtitulem Legislativa, systémy, metody, praxe připravilo nakladatelství Management Press (brož., 360 str., doporučená cena 539Kč), reaguje na aktuální požadavky praxe jde zejména o potřebu preventivního přístupu k otázkám kvality, vztahu k životnímu prostředí a bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v činnosti jak podnikatelských subjektů, tak i dalších organizací.    Protože většina doporučených postupů, praktických opatření, zpětnovazebních aktivit atd., týkajících se kvality, managementu zaměřeného na ochranu životního prostředí i na bezpečnost a ochranu zdraví při práci, má řadu společných rysů, pragmaticky uvažujícíorganizace se snaží tyto řídicí aktivity v maximální míře sjednotit s cílem eliminovat některé duplicitní činnosti. Výjimečné nejsou ani případy, kdy péče o kvalitu, environment a bezpečnost práce spadá do pravomoci jednoho útvaru a je řízena jedním manažerem. Pokud seorganizace rozhodne pro certifikaci těchto manažerských systémů, opět se prosazuje snaha je sjednotit a provádět certifikaci při jedné návštěvě pracovníků certifikačního orgánu.     Publikace proto nabízí soubor doporučení, jak postupovat při vytvářeníjednotného (integrovaného) manažerského systému zaměřeného na kvalitu, environment, bezpečnost a ochranu zdraví při práci.. Autoři přitom vycházeli zejména z požadavků mezinárodních norem ISO řady 9000 a 14 000 a normy  ČSN OHSAS 18 001 a v omezené míře uvádějí iněkteré další požadavky, např. modelu excelence, jak je vymezila Evropská nadace pro řízení jakosti (EFQM), nebo přístupů EMAS uplatňovaných jako alternativa normy ISO 14 001 ve strukturách EU.     Autoři publikace předkládají univerzální metodiku proimplementaci a udržování systémů managementu kvality, environmentu a bezpečnosti, která se může uplatnit v podnikových organizacích působících v různých podnikatelských odvětvích i v organizacích veřejného sektoru, včetně organizací neziskových a to jak v zájmuzískání a udržení konkurenční výhody, tak i dosažení shody s normativními  požadavky i zásadami odpovědného občanství organizací. Výklad doplňují přehled nejdůležitějších metod a technik používaných při zajišťování kvality, environmentu a bezpečnosti apříklady z praxe s přihlédnutím k různým aplikačním oborům i velikosti organizací.     I když je publikace přednostně určena pro praxi jako pomůcka pro pracovníky organizací, které se rozhodnou zavádět či rozšiřovat uvedené manažerské systémy,uplatnění nepochybně najde i mezi posluchači vyšších odborných škol a vysokých škol, kteří se touto tematikou v rámci své přípravy zabývají.Prof. Ing. Jaromír Veber, CSc.   absolvent fakulty výrobně ekonomické VŠE v Praze (1977),  profesor (2002) v oborupodniká ekonomika a management. Vedoucí katedry managementu na VŠE (od roku 1994). Odborné zaměření: produktový a provozní management, management kvality a environmentu, prosperi


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.