Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen Malý génius Zakončovací díly pro MAXI 12 pevný

Hračky

Malý génius Zakončovací díly pro MAXI 12 pevný

Hodnocení: 1x
  • 4

Obsahuje 14 bočních (32x11cm) a 4 rohových (11x11cm) dílů. V rovném nebo vlnitém provedení. Materiál: pěnový polyethylen. Tento výrobek je doporučen pro děti od 0 let. Seskládáním dílů na podlaze vznikají zajímavé obrazce tvořící barevnou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Malý génius Zakončovací díly pro MAXI 12 pevný

Kategorie Hračky
Výrobce Malý génius
Nejnižší cena 165 Kč

Obsahuje 14 bočních (32x11cm) a 4 rohových (11x11cm) dílů. V rovném nebo vlnitém provedení. Materiál: pěnový polyethylen. Tento výrobek je doporučen pro děti od 0 let. Seskládáním dílů na podlaze vznikají zajímavé obrazce tvořící barevnou podlahu. Vzhledem ke svým vynikajícím tepelně-izolačním vlastnostem je pěnový koberec určený k izolaci mezi chladným podkladem a povrchem těla. Výrobek je zhotoven ze zdravotně » ... a dál?

Produkt Malý génius Zakončovací díly pro MAXI 12 pevný

Malý génius Zakončovací díly pro MAXI 12 pevný - parametry

Název produktu: Malý génius Zakončovací díly pro MAXI 12 pevný
Výrobce: Malý génius
Minimální cena: 165 Kč
Maximální cena: 279 Kč
Ušetríte až: 114 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Obsahuje 14 bočních (32x11cm) a 4 rohových (11x11cm) dílů. V rovném nebo vlnitém provedení.

Materiál: pěnový polyethylen.

Tento výrobek je doporučen pro děti od 0 let.

Seskládáním dílů na podlaze vznikají zajímavé obrazce tvořící barevnou podlahu.

Vzhledem ke svým vynikajícím tepelně-izolačním vlastnostem je pěnový koberec určený k izolaci mezi chladným podkladem a povrchem těla.

Výrobek je zhotoven ze zdravotně nezávadného materiálu, který zaručuje měkký příjemný povrch, nízkou hmotnost, nenasákavost, je lehce omyvatelný, barevně stálý.

Výrobek lze objednat v barevném provedení:

modrá , žlutá , zelená , červená .

Čas od času se ve zprávách objeví informace o hračkách, které jsou kvůli svému obsahu vysoce toxických látek stahovány z trhu. V naprosté většině jde o levné, ale o to nebezpečnější výrobky z Asie. Rodiče se pak právem ptají, jak pro své děti zajistit bezpečné prostředí a podobným rizikům se vyhnout. O mnohém vypovídá samotný přístup výrobců – pokud si za svými produkty stojí, nemají problém s transparentností a nechají hračky otestovat u nezávislých autorit.

Společnost Malý Génius byla od samého počátku zaměřena především na kvalitu hraček. Proto jsme se také rozhodli jít nad rámec povinných certifikátů. Že byly naše výrobky oceněny značkou „Bezpečné hračky“, už pravděpodobně víte, nově jsme ale obdrželi také certifikát týkající se formamidu a polyaromatických uhlovodíků. Zejména pro děti mohou být tyto látky velmi nebezpečné, přesto se právě v pěnových hračkách bohužel často vyskytují v nadměrném množství.

Ne tak ovšem u našich produktů, jak prokázal nezávislý test. Velkou roli zde hraje materiál, ze kterého se hračky vyrábí, v našem případě tedy polyetylen. Čínské pěnové koberce se oproti tomu velmi často vyrábí z EVA (ethyl-vinyl-acetát), který s sebou nese zvýšené riziko toxicity. Ve Francii i v Belgii už jsou pěnové hračky z EVA plošně zakázány a je jen otázkou času, kdy se tak stane v celé EU. Kvůli zdraví našich dětí doufáme, že co nejdříve.


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.