Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Majorette MJ 3415443

Hračky

Majorette MJ 3415443

Hodnocení: 1x
  • 4

Auto 23 cm, doporučený věk od 3 let. Pokud si vaše dítě zrovna začíná hrát s autíčky, jistě není na škodu rozšířit mu vozový park o několik kousků, které mu rozšíří obzor i mimo oblast sportovních a silničních vozidel. Přesně taková je i rolba Snow Hero pro úpravu zasněžených ploch od firmy Majoteams. Má několik ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.67
Dickie Creatix Čerpací stanice a 1 auto

Dickie Creatix Čerpací stanice a 1 auto

  • 3.5

Hračky |

Příslušenství rozměry 78 × 39 × 20cm, garáže Creati× jsou vzájemně kompatibilní, vhodné od 3 let. Garáž Creatix Petrol Station od značky Majorette je nezbytností pro všechny děti od 3 let, které za celý den nepustí autíčko z ruky. Garáž Majorette má dvě »

od 439 Kč

v 20 obchodech

Simba Garáž Urban

Simba Garáž Urban

  • 4

Hračky |

Majorette Garáž Urban Skvělá dvoupatrová plastová garáž pro autíčka. Mezi jednotlivými patry se auta mohou pohybovat díky dráze, nebo manuálně ovládanému výtahu. V garáži naleznete také myčku, autoservis nebo čerpací stanici. Pokud vystřihnete zadní díl »

od 437 Kč

v 14 obchodech

Simba Záchranná stanice Creatix

Simba Záchranná stanice Creatix

  • 4

Hračky |

Majorette Garáž Creatix Rescue Station Velká garáž pro autíčka v měřítku 1:64. Garáž Creatix Rescue Station čeká na děti od 3 let, které si ji mohou sestavit z 60 dílů, a to do dvou pater několika způsoby. Pro rychlý »

od 887 Kč

v 11 obchodech

Majorette Klikcarz Klik´N Race Double Track Set

Majorette Klikcarz Klik´N Race Double Track Set

Délka auta: 7, cm Délka dráhy: 164cm Klikcarz Klik´N Race Double Track Set je dráha s vystřelovací rampou. Auta na dráze čeká jeden looping a pak let vzuchem. Součástí balení jsou dvě autíčka. Vyrobeno z kvalitního plastového materiálu. Součástí je také »

od 799 Kč

v 5 obchodech

Majorette Dráha Klikcarz Klik´N Test Track Set

Majorette Dráha Klikcarz Klik´N Test Track Set

Postate si doma dráhu s vystřelovačem autíček, který slouží také jako montážní stanice. Sada obsahuje kovová autíčka s plastovými díly, které lze rozebírat a kombinovat s ostatními sadami Klikcarz. Dráha má i zajímavou smyčku, ze které se Vám zatočí »

od 399 Kč

ve 4 obchodech

Majorette Garáž Car Park + 1 auto

Majorette Garáž Car Park + 1 auto

MAJORETTE Garáž Car Park + 1 auto Dětská garáž Car Park + 1 auto je zábavná hračka nejen pro malé kluky. Garáž slouží k parkování a celkové péči o auto vašeho malého řidiče. Má 3 patra a manuálně ovladatelný výtah, kterým se autíčko dá vyvézt do vyšších »

od 859 Kč

ve 3 obchodech

Majorette MJ 3415443

Majorette MJ 3415443

  • 4

Hračky |

Auto 23 cm, doporučený věk od 3 let. Pokud si vaše dítě zrovna začíná hrát s autíčky, jistě není na škodu rozšířit mu vozový park o několik kousků, které mu rozšíří obzor i mimo oblast sportovních a silničních vozidel. Přesně taková je i rolba Snow Hero »

od 485 Kč

v 1 obchodě

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.