Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Maidment Stella: Happy House 1 New Edition Activity Book and MultiROM Pack CZ

Učebnice/Odborná literatura

Maidment Stella: Happy House 1 New Edition Activity Book and MultiROM Pack CZ

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: HAPPY HOUSE NEW EDITION 1 ACTIVITY BOOK + MULTIROM PACK Czech Edition - MAIDMENT, S.;ROBERTS, L.. English level: Beginner A two-year course, starting with listening and speaking and introducing the written word in the second year. Key features An effective, story-based methodology. Songs, puzzles, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Maidment Stella: Happy House 1 New Edition Activity Book and MultiROM Pack CZ koupíte i tady

Specifikace Maidment Stella: Happy House 1 New Edition Activity Book and MultiROM Pack CZ

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 198 Kč

English level: Beginner A two-year course, starting with listening and speaking and introducing the written word in the second year. Key features An effective, story-based methodology. Son ... a dál?

Produkt Maidment Stella: Happy House 1 New Edition Activity Book and MultiROM Pack CZ

Maidment Stella: Happy House 1 New Edition Activity Book and MultiROM Pack CZ - parametry

Název produktu: Maidment Stella: Happy House 1 New Edition Activity Book and MultiROM Pack CZ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 198 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 101 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Publikace: HAPPY HOUSE NEW EDITION 1 ACTIVITY BOOK + MULTIROM PACK Czech Edition - MAIDMENT, S.;ROBERTS, L.. English level: Beginner A two-year course, starting with listening and speaking and introducing the written word in the second year. Key features An effective, story-based methodology. Songs, puzzles, colouring and drawing activities to involve students actively in learning. A cross-curricular focus to develop learning skills across the curriculum. Stickers to reinforce vocabulary in an enjoyable way. Attractive new culture and festival pages. Take-home English activities to encourage parental involvement. Masks, puppets and storycards to extend story-telling activities. iTools resource disk with digital classroom resources, worksheet builder, and test builder. Teacher's Resource Books with materials to support mixed-ability classes. Publikace: HAPPY HOUSE NEW EDITION 1 ACTIVITY BOOK + MULTIROM PACK Czech Edition - MAIDMENT, S.;ROBERTS, L.. Pracovní sešit anglického jazyka pro děti. English level: Beginner One of the world’s most successful primary courses, the Happy Series is a six-level course that’s perfectly in step with your students’ development. Učebnice Happy House 1 a 2 jsou vhodné pro výuku v první a druhé třídě
  • Česká edice učebnice, pracovního sešitu i metodické příručky je v prodeji k oběma úrovním učebnice New Happy House i Happy Street.
  • Dvoudílný kurz - první díl neobsahuje čtení ani psaní
  • Učebnice zaměřená na mezipředmětové vztahy
  • Efektivní metodika založená na příběhu
  • Vystřihovánky a omalovánky jsou v pracovním sešitě (v prvním vydání jsou v učebnici)
  • Učebnice akreditovaná MŠMT (č.j. 13124/2009-22) Happy House 1 New Edition Activity Book and MultiROM Pack CZ Dvoudílný kurz pro děti, který se v prvním roce zabývá poslechem a mluvením a v roce druhém představováním psaného slova, obsahuje hádanky, vybarvování a kreslení, činnosti zapojující studenty aktivně do učení. - pracovní sešit s MultiROMem, české vydání, 1. díl Autor:

MAIDMENT, S. - ROBERTS, L. ISBN:

9780194730679 / 0194730670 Vydavatel:

Oxford University Press English Language Teaching Rok vydání:

2010 Počet stran: Typ:

paperback set Kategorie:

Angličtina, ELT OUP, Kurzy, Primary Nová edice velmi úspěšné řady učebnic určených pro děti mladšího školního věku. Nová edice pracovního sešitu anglického jazyka pro základní školy. Sešit obsahuje kromě úkolů i spoustu ilustrací k vymalování a dokreslování.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.