Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Magnesii Lactici 0.5 g 50 tablet

Léky

Magnesii Lactici 0.5 g 50 tablet

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Magnesii lactas dihydricus (dihydrát magnesium-laktátu) 0,500 g v 1 tabletě. 1 tableta obsahuje 51 mg ionizovatelného hořčíku. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Magnesii lactici 0,5 tbl. Medicamenta tablety (Magnesii lactas dihydricus) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83168
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Magnesii Lactici 0.5 g 50 tablet koupíte i tady

Specifikace Magnesii Lactici 0.5 g 50 tablet

Kategorie Léky
Výrobce MEDICAMENTA
Nejnižší cena 54 Kč

Magnesiový přípravek doplňuje sníženou hladinu hořčíku v organismu. Používá se k prevenci vzniku nedostatku hořčíku, který může provázet řadu onemocnění: cukrovku, virové záněty jater (hepatitidy), poruchy jaterních funkcí při alkoholismu, poruchy jaterních funkcí, provázející některá jiná onemocnění. ... a dál?

Produkt Magnesii Lactici 0.5 g 50 tablet

Magnesii Lactici 0.5 g 50 tablet - parametry

Název produktu: Magnesii Lactici 0.5 g 50 tablet
Výrobce: MEDICAMENTA
Minimální cena: 54 Kč
Maximální cena: 72 Kč
Ušetríte až: 18 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Magnesii lactas dihydricus (dihydrát magnesium-laktátu) 0,500 g v 1 tabletě. 1 tableta obsahuje 51 mg ionizovatelného hořčíku. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Magnesii lactici 0,5 tbl. Medicamenta tablety (Magnesii lactas dihydricus) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Magnesii lactici 0,5 tbl musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je přípravek Magnesii lactici 0,5 tbl a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Magnesii lactici 0,5 tbl užívat 3. Jak se přípravek Magnesii lactici 0,5 tbl užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak přípravek Magnesii lactici 0,5 tbl uchovávat 6. Další informace 1. CO JE PŘÍPRAVEK MAGNESII LACTICI 0,5 TBL A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Patří do skupiny magnesiových přípravků, doplňuje sníženou hladinu hořčíku v organismu. Magnesii lactici 0,5 tbl se používá k prevenci vzniku nedostatku hořčíku, který může provázet řadu onemocnění: cukrovku, virové záněty jater (hepatitidy), poruchy jaterních funkcí při alkoholismu, poruchy jaterních funkcí, provázející některá jiná onemocnění. Na doporučení lékaře lze přípravek Magnesii lactici 0,5 tbl užívat k doplňkové léčbě chorob oběhového systému a srdce (vysoký krevní tlak, stavy po infarktu myokardu, angina pectoris, nežádoucí účinky vysokých dávek digitalisových srdečních glykosidů, některé poruchy srdečního rytmu). Dále může být přípravek Magnesii lactici 0,5 tbl doporučen lékařem k užívání při nedostatku hořčíku v organismu v důsledku jednostranné výživy – diety, nebo při současné léčbě léky, které k nedostatku hořčíku v organismu vedou (např. hormonální antikoncepční přípravky, některé močopudné a projímavé léky). Na doporučení lékaře je přípravek Magnesii lactici 0,5 tbl vhodný k prevenci premenstruálních tenzí, k tlumení migrenózních stavů a jako součást léčby chronických zánětlivých střevních onemocnění. Přípravek mohou užívat dospělí, děti nad 6 let věku, mladiství a těhotné i kojící ženy. Těhotné a kojící ženy a děti užívají přípravek při laboratorně prokázaném nedostatku hořčíku v organismu. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE MAGNESII LACTICI 0,5 TBL UŽÍVAT Neužívejte Magnesii lactici 0,5 tbl - jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na léčivou látku nebo na kteroukoli další složku přípravku Magnesii lactici 0,5 tbl - při zvýšené hladině hořčíku v organizmu (při hypermagnezémii) - při těžké nedostatečné funkci ledvin - při myasthenii gravis (onemocnění projev


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.