Srovnání cen » Audio a Mp3 » Reprosoustavy » Srovnání cen Magnat Quantum 675

Reprosoustavy

Magnat Quantum 675 cena od 0 Kč

Magnat Quantum 675

Hodnocení: 2x
  • 3.5

Elegantní, menší sloupové reprosoustavy, které se hodí téměř do každého interieru. Svým vyváženým zvukovým přednesem jsou vhodné pro poslech Vaší oblíbené hudby při klasickém stereo poslechu. Určitě stojí za pozornost i možnost zařazení do sestavy domácího kina, kde vám dokáží vykouzlit nezapomenutelný zážitek při ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Vždycky máte na vybranou

JBL CHARGE 3

JBL CHARGE 3

od 3 399 Kč

JBL Flip 4

JBL Flip 4

od 2 364 Kč

JBL Xtreme

JBL Xtreme

od 4 949 Kč

MARSHALL Woburn

MARSHALL Woburn

od 6 990 Kč

Magnat Quantum 675 - parametry

Název produktu: Magnat Quantum 675
Výrobce: MAGNAT
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Elegantní, menší sloupové reprosoustavy, které se hodí téměř do každého interieru. Svým vyváženým zvukovým přednesem jsou vhodné pro poslech Vaší oblíbené hudby při klasickém stereo poslechu. Určitě stojí za pozornost i možnost zařazení do sestavy domácího kina, kde vám dokáží vykouzlit nezapomenutelný zážitek při sledování oblíbeného filmu. Oproti vyššímu modelu 677 je zvukový projev vyváženější, ale i přes to je podpořený sytým a plným zvukem v celém frekvenčním pásmu a k tomu vše podtrhující křišťálově čisté výšky. Magnat Quantum 675 jsou menší ze dvojice sloupových reprosoustav v serií Quantum 670. Model Quantum 675 je dvoupásmová basreflexová reprosoustava s dostatečným výkonem 180/300 Watt pro středně-velké poslechové prostory. Výškové měniče jsou osazeny 30mm hedvábnou kalotou pro co nejjemnější detailní přednes. Tvar reproduktoru a konická vrchní část šasí je optimalizována,tak aby výškový reproduktor měl ideální vyzařování do prostoru před sebou - tím je dosaženo vyváženějšího přednesu v širším poslechovém prostoru. Středobasové reproduktory jsou osazené 170mm měniči, vlastní membrány jsou vyrobené ze směsi keramiky a hliníku touto konstrukcí je zaručena vysoká tuhost, při výrobě závěsů membrán byl použit butylkaučuk (směs vysoce kvalitní gumy která má dlouhou životnost při zachování požadované pružnosti). Při výrobě středobasových šasí reproduktoru je použito ABS plastu který je vyztužen uhlíkovým vláknem. Na zadní straně reprosoustav je vyústěný basreflexový nátrubek ve spodní části jsou osazené vstupní reproterminály umožňující bi-wiring/bi-amping zapojení. Ozvučnice jsou vyrobeny z masivních MDF desek, aby poskytovaly dostatečnou tuhost a elimininovaly nežádoucí rezonance a s nimi spojené zabarvení zvuku. Povrchová úprava je provedena dekorativní folií na výběr je provedení black nebo mocca, přední strana reprosoustav je v černém klavírním provedení. V balení najdete gumové a kovové hroty. Série Quantum 670 je nástupcem oblíbené série 650, u které byla v minulém roce ukončena výroba. Mezi základní rozdíly patří:   - Osazení novým výškovým reproduktorem (konstrukce vychází ze série Quantum 750) - Basové a středobasové měniče kompletně optimalizovány na měřící aparatuře Kllipel - Nově navržená výhybka pro vyváženější reprodukci v celém frekvenčním pásmu - Vyšší výkon reprosoustav - Osazeny kvalitními vstupními reproterminály podporující bi-wiring/bi-amping zapojení Reproduktory 2.5-pásmová sloupová reprosoustava, frekvenční rozshah 22Hz-50kHz, doporučený zesilovač >30W, citlivost 92dB, odpor 4-8 ohmů. Reprosoustavy Magnat Quantum 675 využívají dokonale rigidních středobasových a basových měničů s membránami ze sendviče hliníku a keramiky. Koše mají vyvedeny z antirezonanční kombinace ABS plastu a uhlíkového vlákna. O spektrum výšek pak reprodukci doplňuje 2. generace 30mm hedvábné kaloty HRH v optimalizovaném zvukovodu. Všechny měniče jsou navíc dokonale sladěny prostřednictvím moderního laserového měřicího systému Klippel.Uložení veš


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.