Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen Magformers Super čtverec 12 ks

Hračky

Magformers Super čtverec 12 ks

Hodnocení: 1x
  • 4

Magformers Super čtverec 12ks SUPER-čtverce jsou 4x větší, nežli klasické čtverce. Stejně jako u ostatních velkobalení jsou i „Superčtverce“ dodávány balené po 12ks ve folii a v plnobarevném duhovém spektru. Superčtverce i Supertrojúhelníky lze volně kombinovat i se všemi klasickými dílky MAGFORMERS. Délka strany ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 1.67
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Magformers Super čtverec 12 ks koupíte i tady

Specifikace Magformers Super čtverec 12 ks

Kategorie Hračky
Výrobce Magformers
Nejnižší cena 1 083 Kč

Obsahuje celkem 12 dílků 12 SUPER čtverců Sada MAGFORMERS "SUPER čtverce" obsahuje 12 různobarevných magnetických SUPER čtverců balených samostatně ve folii. SUPER-čtverce jsou 4x větší, nežli klasické čtverce. Velkému počtu neodymových magnetů na jeden dílek odpovídá i cena Supermagformers dílků, nicméně z nich můžete snadno a rychle tvořit poměrně objemné stavby a jsou tedy vhodné např. pro školky a dětské herny. Velmi oblíbené jsou i pro mladší předškolní děti, pro které je manipulace s velkými dílky » ... a dál?

Produkt Magformers Super čtverec 12 ks

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Magformers Super čtverec 12 ks - parametry

Název produktu: Magformers Super čtverec 12 ks
Výrobce: Magformers
Minimální cena: 1 083 Kč
Maximální cena: 1 140 Kč
Ušetríte až: 57 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Magformers Super čtverec 12ks

SUPER-čtverce jsou 4x větší, nežli klasické čtverce. Stejně jako u ostatních velkobalení jsou i „Superčtverce“ dodávány balené po 12ks ve folii a v plnobarevném duhovém spektru.

Superčtverce i Supertrojúhelníky lze volně kombinovat i se všemi klasickými dílky MAGFORMERS.

Délka strany super čtverce je 13 cm.

Věk: 1+

Počet dílů: 12 ks

Rozměry balení: 8 x 13 x 13 cm

MAGFORMERS je zcela nová a originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich hran.

MAGFORMERS je didaktická pomůcka určená k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru, k učení barev a k rozvíjení jemné motoriky. MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Hra s MAGFORMERS je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“.

Rozměry dílků a vhodně volené tvary zajišťují maximální možnou bezpečnost hračky. Použitý materiál splňuje nejpřísnější hygienická a zdravotní kritéria. Jednotlivé díly jsou dostatečně velké, nelze je polknout, jsou prakticky nerozbitné a přitom snadno uchopitelné i pro děti mladší 2 let.

MAGFORMERS přichází na trh s naprosto unikátním technickým řešením jedné z tradičních slabin klasických magnetických stavebnic. Magnetické válečky se totiž mohou uvnitř dílků volně otáčet a není tedy nutné se omezovat při hře jejich polaritou. Magnetky se samy natočí tak, aby se libovolné strany k sobě vždy přitahovaly. Magformers Super čtverec 12ks

Magnetická stavebnice Super čtverců, které jsou čtyřikrát větší než klasické čtverce, slouží k sestavování různých obrazců a těles. Neodymové kvalitní magnety umístněné uvnitř hran zajišťují silné přitažení mezi jednotlivými hranami. Narozdíl od jiných magnetických stavebnic se mohou magnetické válečky uvnitř dílku libovolně otáčet a není potřeba sledovat jejich polaritu. Magnetky se samy natočí tak, aby se k sobě přitahovaly.

Stavebnice Magformers si můžete vybrat z široké nabídky dalších variant. Vzájemně jsou kombinovatelné.

Přednosti:

bezpečná hračka didaktická pomůcka splňuje přísná hygienická a zdravotní kritéria trénuje motoriku a učí tvary v ploše i prostoru podporuje prostorové vidění a matematické myšlení

Obsah balení:

12 různobarevných super čverců balených ve fólii

Kupte Vašim dětem velmi kvalitní stavebnici Magformers!

Vhodné pro děti od 1 roku

Počet dílů: 12 ks

Rozměr jedné strany: 13 cm

Rozměry balení: 8 x 13 x 13 cm 6 kusů velkých Superčtverců od Magformers. Menší balení za příznivější cenu.


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.