Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen Magformers Oblouky 12 ks

Hračky

Magformers Oblouky 12 ks

Hodnocení: 1x
  • 4

Magformers Oblouky 12ks Obsahuje 12ks oblouků balených ve folii. Tento nový dílek je čtvrtinovou z pláště válce a spolu s výsečí umožňuje nyní do staveb přidávat oblé tvary a válcovité plochy. Věk: 1+ Počet dílů: 12 ks Rozměry balení: 10 x 6,5 x 12,5 cm MAGFORMERS je zcela nová a originální magnetická stavebnice, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 1.67
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Magformers Oblouky 12 ks koupíte i tady

Specifikace Magformers Oblouky 12 ks

Kategorie Hračky
Výrobce Magformers
Nejnižší cena 293 Kč

Obsahuje celkem 12 dílků 12 oblouků Sada Magformers "Oblouky" obsahuje 12 různobarevných magnetických oblouků balených samostatně ve folii. Tento dílek je čtvrtinovou z pláště válce a spolu s výsečí umožňuje do staveb přidávat oblé tvary a válcovité plochy. Oblouk má rovnou stranu odpovídající délce strany klasického čtverce (tj 6,5 cm). Tvarově souvisejícím dílkem je výseč. ... a dál?

Produkt Magformers Oblouky 12 ks

Magformers Oblouky 12 ks - parametry

Název produktu: Magformers Oblouky 12 ks
Výrobce: Magformers
Minimální cena: 293 Kč
Maximální cena: 684 Kč
Ušetríte až: 391 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Magformers Oblouky 12ks

Obsahuje 12ks oblouků balených ve folii. Tento nový dílek je čtvrtinovou z pláště válce a spolu s výsečí umožňuje nyní do staveb přidávat oblé tvary a válcovité plochy.

Věk: 1+

Počet dílů: 12 ks

Rozměry balení: 10 x 6,5 x 12,5 cm

MAGFORMERS je zcela nová a originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich hran.

MAGFORMERS je didaktická pomůcka určená k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru, k učení barev a k rozvíjení jemné motoriky. MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Hra s MAGFORMERS je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“.

Rozměry dílků a vhodně volené tvary zajišťují maximální možnou bezpečnost hračky. Použitý materiál splňuje nejpřísnější hygienická a zdravotní kritéria. Jednotlivé díly jsou dostatečně velké, nelze je polknout, jsou prakticky nerozbitné a přitom snadno uchopitelné i pro děti mladší 2 let.

MAGFORMERS přichází na trh s naprosto unikátním technickým řešením jedné z tradičních slabin klasických magnetických stavebnic. Magnetické válečky se totiž mohou uvnitř dílků volně otáčet a není tedy nutné se omezovat při hře jejich polaritou. Magnetky se samy natočí tak, aby se libovolné strany k sobě vždy přitahovaly. Magformers Oblouky 12 ks

Magnetická stavebnice pro sestavování libovolných těles. Neodymové kvalitní magnety umístněné uvnitř hran zajišťují silné přitažení mezi jednotlivými hranami. Narozdíl od jiných magnetických stavebnic se mohou magnetické válečky uvnitř dílku libovolně otáčet a není potřeba sledovat jejich polaritu. Magnetky se samy natočí tak, aby se k sobě přitahovaly. Tento dílek je čtvrtinou pláště válce a spolu s výsečí umožňuje stavět válcovitá tělesa.

Přednosti:

bezpečná hračka splňuje přísná hygienická a zdravotní kritéria didaktická pomůcka trénuje motoriku a učí tvary v ploše i prostoru podporuje prostorové vidění a matematické myšlení

Obsah balení:

12 různobarevných oblouků balených ve fólii

Vhodné pro děti od 1 roku

Počet dílů: 12 ks

Rozměry balení: 10 x 6,5 x 12,5 cm Sada Magformers Oblouk 12 ks obsahuje 12 barevných oblouků. 

Oblouky lze koupit i jednotlivě! 12 kusů obloučků pro nové, lepší modely.


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.