Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen Magformers Kruhové výseče 12 ks

Hračky

Magformers Kruhové výseče 12 ks

Hodnocení: 1x
  • 4

Magformers Kruhové výseče 12ks Obsahuje 12ks výsečí balených ve folii. Tento nový dílek je čtvrtinovou výsečí z kruhu a spolu s oblouky umožňuje nyní do staveb přidávat oblé tvary a válcovité plochy. Výseč je z kruhu o poloměru 6,4cm odpovídajícímu délce strany klasického čtverce. Věk: 1+ Počet dílů: 12 ks Rozměry ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 1.67
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Magformers Kruhové výseče 12 ks koupíte i tady

Specifikace Magformers Kruhové výseče 12 ks

Kategorie Hračky
Výrobce Magformers
Nejnižší cena 195 Kč

Obsahuje celkem 12 dílků 12 výsečí Sada Magformers "Výseče" obsahuje 12 různobarevných magnetických výsečí balených samostatně ve folii. Tento dílek je čtvrtinovou výsečí z kruhu a spolu s oblouky umožňuje nyní do staveb přidávat oblé tvary a válcovité plochy. Výseč je z kruhu o poloměru odpovídajícímu délce strany klasického čtverce (tj. 6,5 cm). Tvarově souvisejícím dílkem je oblouk. ... a dál?

Produkt Magformers Kruhové výseče 12 ks

Magformers Kruhové výseče 12 ks - parametry

Název produktu: Magformers Kruhové výseče 12 ks
Výrobce: Magformers
Minimální cena: 195 Kč
Maximální cena: 432 Kč
Ušetríte až: 237 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Magformers Kruhové výseče 12ks Obsahuje 12ks výsečí balených ve folii. Tento nový dílek je čtvrtinovou výsečí z kruhu a spolu s oblouky umožňuje nyní do staveb přidávat oblé tvary a válcovité plochy. Výseč je z kruhu o poloměru 6,4cm odpovídajícímu délce strany klasického čtverce. Věk: 1+ Počet dílů: 12 ks Rozměry balení: 7,2 x 6,4 x 6,4 cm MAGFORMERS je zcela nová a originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich hran. MAGFORMERS je didaktická pomůcka určená k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru, k učení barev a k rozvíjení jemné motoriky. MAGFORMERS podporuje

prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Hra s MAGFORMERS je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“. Rozměry dílků a vhodně volené tvary zajišťují maximální možnou bezpečnost hračky. Použitý materiál splňuje nejpřísnější hygienická a zdravotní kritéria. Jednotlivé díly jsou dostatečně velké, nelze je polknout, jsou prakticky nerozbitné a přitom snadno uchopitelné i pro děti mladší 2 let. MAGFORMERS přichází na trh s naprosto unikátním technickým řešením jedné z tradičních slabin klasických magnetických stavebnic. Magnetické válečky se totiž mohou uvnitř dílků volně otáčet a není tedy nutné se omezovat při hře jejich polaritou. Magnetky se samy natočí tak, aby se libovolné strany k sobě vždy přitahovaly. Tato stavebnice je vhodná již od 1 roku dítte. Určitě si s ní vyhrají jak malé tak starší děti. Ti menší je budou zkoumat rukama a zuby , ti starší si s ní už postaví různé tvary:) Toto balení obsahuje 12 barevných dílků. Tyto dílky jsou čtvrtinovou výsečí z kruhu a spolu s oblouky umožňuje nyní do staveb přidávat oblé tvary a válcovité plochy. Výseč je z kruhu o poloměru odpovídajícímu délce strany klasického čtverce. Barvy dílků dodáváme dle skladových zásob.  Počet dílků: 12 Stavebnice Magformers umožňuje sestavovat velké množství trojrozměrných objektů, pomocí dvourozměrných plastových mnohoúhelníků. Magformers procvičuje jemnou motoriku, podněcuje tvořivost, učí děti barvy a základní geometrické tvary. Materiál, z kterého je stavebnice vyrobena splňuje nepřísnější hygienická a zdravotní kritéria. MAGFORMERS lze velmi dobře kombinovat i se známou magnetickou stavebnicí Geomag. Sada Magformers Výseč 12 ks obsahuje 12 dvoubarevných kruhových výsečí (čtvrtin kruhu) ve 4 barevných kombinacích - 3x žluto-růžová, 3x oranžovo-červená, 3x zeleno-fialová a 3x světlemodrá-tmavomodrá. 

Výseč lze koupit i jednotlivě.


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.