Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Magdaléna Vyškovská: Cizinci a daně

Učebnice/Odborná literatura

Magdaléna Vyškovská: Cizinci a daně

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Cizinci a daně, 3., aktualizované a doplněné vydání - Vyškovská Magdaléna. Kniha Cizinci a daně, 3., aktualizované a doplněné vydání, přehledně a prakticky zpracovává téma zdaňování cizích státních příslušníků v České republice, a to v členění podle různých druhů příjmů. Zdanění jednotlivých příjmů je v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85607

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Magdaléna Vyškovská: Cizinci a daně koupíte i tady

Specifikace Magdaléna Vyškovská: Cizinci a daně

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 242 Kč

Kniha Cizinci a daně, 3., aktualizované a doplněné vydání, přehledně a prakticky zpracovává téma zdaňování cizích státních příslušníků v České republice, a to v členění podle různých druhů příjmů. Nově je do publikace začleněna i judikatura Nejvyššího správního soudu ČR a také příklady z judikatury jeho francouzské obdoby, tj. Conseil d´Etat. Nahlédnutí do pozice judikatury jiných států totiž může dát českému čtenáři jiný pohled na posuzovanou problematiku a může jej značně obohatit. Navíc v některých oblastech » ... a dál?

Produkt Magdaléna Vyškovská: Cizinci a daně

Magdaléna Vyškovská: Cizinci a daně - parametry

Název produktu: Magdaléna Vyškovská: Cizinci a daně
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 242 Kč
Maximální cena: 361 Kč
Ušetríte až: 119 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Cizinci a daně, 3., aktualizované a doplněné vydání - Vyškovská Magdaléna. Kniha Cizinci a daně, 3., aktualizované a doplněné vydání,

přehledně a prakticky zpracovává téma zdaňování cizích státních

příslušníků v České republice, a to v členění podle různých druhů

příjmů. Zdanění jednotlivých příjmů je v publikaci posouzeno podle

smluv o zamezení dvojího zdanění a podle zákona o daních z

příjmů.Publikace obsahuje názorné příklady z praxe včetně

podrobných výpočtů.Poslední kapitola je věnována sociálnímu

zabezpečení v Evropské unii a určení, do kterého státu má být za

cizince odváděno pojistné na sociální zabezpečení a na zdravotní

pojištění včetně příkladů.Nově jsou do publikace začleněny zápisy z

koordinačních výborů a judikatura Nejvyššího správního soudu ČR. Publikace: Cizinci a daně, 3., aktualizované a doplněné vydání - Vyškovská Magdaléna. Kniha Cizinci a daně, kterou napsala Magdaléna Vyškovská, přehledně a prakticky zpracovává téma zdaňování cizích státních příslušníků v České republice, a to v členění podle různých druhů příjmů.

Nově je do publikace začleněna i judikatura Nejvyššího správního soudu ČR a také příklady z judikatury jeho francouzské obdoby, tj. Conseil d´Etat. Nahlédnutí do pozice judikatury jiných států totiž může dát českému čtenáři jiný pohled na posuzovanou problematiku a může jej značně obohatit. Navíc v některých oblastech česká judikatura zatím absentuje. Ve druhém vydání této na trhu ojedinělé publikace jsou přehledně popsány nejčastější situace týkající se zdaňování cizinců v České republice, ať již jsou daňovými rezidenty či nerezidenty. Jejich situace je rozebrána jak z pohledu domácího zákona o daních z příjmů, tak i smluv o zamezení dvojího zdanění.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.